5 корейських дорам трилерів до Гелловіну

07.12.2022

5 корейських дорам трилерів до Гелловіну

Минув вересень, а значить час готуватися до Гелловіну. Діставайте свої відьмацькі капелюшки, казани та нумо готуватися до свята! Для кіноманів це саме час, щоб поринути у світ хоррорів та трилерів. Одразу виникає питання “Що подивитися?”. Ця підбірка занурить вас у світ моторошних історій, познайомить з дивовижними персонажами й додасть вам гелловінського настрою.

“Ніч спогадів”

Дії фільму розгортаються навколо молодого хлопця на ім’я Джін Сок. Він зі своєю сім’єю переїжджає в новий будинок, де з ним починають коїтися дивні речі. У день переїзду Джін Сок стає свідком того, як його старшого брата Ю Сока викрадають невідомі. Через 19 днів його брат повертається. Джін Сок стає помічати його дивну поведінку. Щоночі Ю Сок зникає і на питання про це, лише відбувається жартами. Ми повинні знайти правду, приховану в змішаних спогадах двох чоловіків!

“Червоний місяць, синє сонце”

Чан У Кьон працює дитячим консультантом. Її життя ідеальне. Вона насолоджується своєю роботою, одружена, здавалося б, з люблячим чоловіком і вагітна другою дитиною. Нещасний випадок перевертає життя У Кьон з ніг на голову. Вона стикається з різними інцидентами і починає шукати правду. Тим часом детектив Кан Джі Хун твердо переконаний, що злочинці повинні бути покарані за всією суворістю закону. Він тримає в собі біль минулого, який приховує.

“Меморист”

“Меморист” розповідає нам історію про детектива на ім’я Дон Бек. Під час навчання у старшій школі, він раптово отримав суперсилу. Щоразу, як детектив торкався когось, він міг бачити спогади цієї людини. Дон Бек прагне спіймати якомога більше злочинців. Одного разу він стикається з таємничою справою про серійні вбивства.

“Шафа”

Після смерті дружини головний герой зі своєю дочкою переїжджає до нового будинку. Чоловік думає, що йому та дитині вдасться краще справитися з утратою на новому місці. Новий будинок наводить страх на дівчинку. Їй здається, що у шафі хтось є, проте батько не вірить доньці. Одного разу дівчинка раптово зникає. Чоловік приходить у відчай, намагаючись знайти її. В цей момент на порозі їх дому з’являється таємничий незнайомець, який обіцяє допомогти з пошуками.

“Сліпий”

Детектива відділу вбивств Рю Сон Джуна підозрюють у вбивстві. Він був усиновлений багатою родиною, з дитинства полюбляв фільми про супергероїв. Коли виріс, мрія боротися зі злом стала реальністю. Але обставини склалися так, що Сон Джун став одним із тих, проти кого боровся. Він прагне знайти справжнього вбивцю, щоб очистити своє ім’я.

Джерела фото:

  1. “Ніч спогадів” – [https://theoddapple.com/forgotten-gi-eok-ui-bam-2017-korean-movie-plot-ending-explained/]
  2. “Червоний місяць, синє сонце” – [https://www.dramabeans.com/2018/12/red-moon-blue-sun-episodes-9-10/]
  3. “Меморист” – [https://www.soompi.com/article/1385552wpp/yoo-seung-ho-rolls-with-lovable-squad-of-flawed-detectives-in-upcoming-drama-memorist]
  4. “Шафа” – [https://www.themoviebeat.com/the-closet-2020-korean-movie-review/]
  5. “Сліпий” – [https://instagram.com/tvn_drama?igshid=YmMyMTA2M2Y=]

 

 

Діана МАСЛЮК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 48

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *