5 книжок, які я пораджу прочитати

10.06.2021

5 книжок, які я пораджу прочитати

Вам нудно? Ви любите читати, але не знаєте яку книжку обрати?

Чи, можливо, ви просто хочете відволіктись від роботи з допомогою цікавого тексту? Тоді ви потрапили саме туди, куди потрібно. Я пораджу вам п`ять цікавих книжок, що точно не залишать вас байдужим.

Ці книги про пригоди. Але я переконаний, що навіть тим, хто не дуже полюбляє пригодницькі повісті, ці книжки повинні сподобатися. Ну що ж, розпочнемо!

Перша книга, яку пораджу – «Робінзон Крузо», яку написав Даніель Дефо. Це неймовірні пригоди хлопця Крузо, що ще в 18 років втік із рідного дому без дозволу батьків. Його дуже приваблювали морські пригоди ще з дитинства. Але не все було так добре, як він думав. Спочатку йому доводилося адаптуватися до нового способу життя – пережити морську хворобу. Потім зустріти піратів, тікати з полону. А найцікавіша пригода – це перебування на безлюдному острові упродовж 28 років.

Далі хочу порадити книжку Рудольфа Еріх Распе «Пригоди барона Мюнхгаузена». Це короткі і смішні історії, розказані самим Мюнхгаузеном. Що тільки з ним не траплялося: він був і на місяці, і літав на ядрі, і побував у шлунку риби. Гаразд, не буду багато розповідати, краще йдіть і почитайте.

Що ж ідемо далі, тепер порекомендую третю книгу – М. Трублаїні «Шхуна Колумб». Це захоплююча розповідь про те, як шістнадцятирічний Марко Завірюха разом зі своїми друзями потрапляли у неймовірні пригоди, билися з злодіями, яких очолюваав Анч. Їм довелося тікати з полону, кожному долати якісь труднощі.

Четверта книга, яку б порекомендував – Марк Твен «Пригоди Тома Сойєра». У ній розповідається про пригоди двох хлопців: Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна, які постійно потрапляли у якісь халепи, опинялися у небезпеці. Найемоційнійший момент – вбивство на кладовищі, після якого друзям довелося переховуватися від індіанця Джо.

Ну що – заінтригував? Тоді гайда читати!

І остання, п`ята книга, Р. Л. Стівенсон  «Остров скарбів».

Персонажі –  Джим Хокінс, доктор Лівсі і містер Трелоні дізнаються про острів на якому закопаний скарб і вирішують зібрати екіпаж і вирушати за коштовностями. Але половина екіпажу виявляються зрадниками. Джим підслухує їхній зловісний план і передає це капітану Смоллєту. Той приймає рішення воювати з бунтарями, поки вони не задали перший удар.

Ось такі книжки раджу прочитати.

Василь КОРДЮК, випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 39

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *