5 книг, які я пораджу прочитати брату

18.08.2022

5 книг, які я пораджу прочитати брату

Книга – це окремий світ, де існують дракони, тварини, які розмовляють, пірати та безліч інших фантастичних створінь. Вона дає змогу мріяти та розвиває фантазію. Як тільки дитина відкриває книгу – то поринає у вимір неймовірних пригод, де ні на хвильку не засумує.

Як людина досить начитана, хочу порадити моєму братові такі книги:

1) ”Пітер Пен і Венді”, Джеймс Метью Баррі – книга описує захоплюючі пригоди Пітера Пена, хлопчика, який ніколи не подорослішає, разом із феями та гуртом загублених хлопчаків. Герої проживають на дивовижному острові – Небувальщині. Кого там тільки немає: від піратів до русалок. Казка навчає відповідальності і доброти.

2) ”Мауглі”, Редьярд Кіплінг –  розповідь про хлопчика на ім’я Мауглі, який зростав серед вовків у джунглях. Ця книжка навчає нас бути вірними у дружбі, чесними і мужніми, поважати  тих, хто дав життя і виховав. А також дає зрозуміти, що природа – це дім людини, тому треба його оберігати і намагатися злагоджено жити з навколишнім світом. Разом із Мауглі дитина пізнає Закони Джунглів, які будуть корисні і людям.

3) ”Аліса в країні чудес”, Льюїс Керролл – ця кумедна й водночас повчальна казка розповість дитині історію про маленьку дівчинку Алісу і її пригоди уві сні. Головна героїня опинилася в чарівному світі, де на кожному кроці можна знайти якусь нову дивину. Повість учить вірити в себе і в свої сили, бути допитливими та об’єктивними. А також варто запам’ятати одну річ: ми постійно оточені чудесами і їх треба просто вміти помічати. На мою думку, ці казкові пригоди дівчинки дуже сподобаються дітям.

4) ”Мері Поппінс”, Памела Ліндон Треверс – це книга про няню-чарівницю, що виховує чотирьох дітей в одній із лондонських сімей. Головна героїня навчила своїх вихованців двох речей: уміння бачите чарівне в звичайних речах і не боятися будь-яких змін. Няня стверджує: “ Я зможу все, що завгодно й навіть більше коли захочу”. Як на мене це гасло слід взяти до уваги і маленьким читачам, і їхнім рідним.

5) ”Маленький принц”, Антуан де Сент-Екзюпері – історія про хлопчика з іншої планети та його мандрівки по решті існуючих . Розповідь учить дітей дорожити дружбою і любов’ю, бути людяними і чесними. Також – звертати увагу саме на ті цінності, які не купиш, ні за які гроші, а найголовніше показує як важливо “бачити серцем”. Сподіваюсь, після прочитання цього твору діти пояснять дорослим, що удав, який проковтнув слона, не є  капелюхом.

Ці всі книги будуть цікаві не лише дітям , а й їх батькам. Але слід пам’ятати, що у кожного свої смаки, тому не кожному сподобається та  чи інша книжка. Маю надію, що список літератури, який я зібрала, буде для вас корисним.

 

Анастасія КУЯН, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 16

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *