5 блогерів, за якими варто стежити

27.02.2021

5 блогерів, за якими варто стежити

Із настанням ери інноваційних технологій, у світі з’явилася ще одна цікава професія – блогер. Зараз, в час карантину, коли півсвіту працює онлайн, блогерська діяльність є особливо потрібною, наприклад, для реклами, на якій, до речі, можна непогано заробляти. Доступ до соціальних мереж має будь-хто, але не всі можуть стати блогерами, адже, як і до малювання чи музики, до цього також потрібно мати талант і особистий підхід. Жодній людині ще «не звалився успіх з неба». Хочу розповісти про блогерів Івано-Франківщини, за якими дійсно цікаво спостерігати:

Юлія Вербинець (@verbaaa), яка веде свій блог від 14 років, вже встигла завоювати інтерес 3,1 млн людей. В 16 років вона придбала 3- кімнатну квартиру, а вже за рік після цього – машину. Також Юлія стала найкращим україномовним блогером Інстаграму 2020. Зараз, у свої 17, вона повністю забезпечує себе, подорожує та недавно зустріла Новий рік на Мальдівах.

Дмитро Варварук (@dima_varvaryk) – український Містер Хайп, який досягнув великого успіху не тільки в Інстаграмі, а й отримав відмітки в Tik Tok і YouTube. Він став співзасновником каналу «Сільрада», де було знято 11 кліпів і всі потрапили до трендів YouTube. Також Діма має свій канал, завдяки якому він отримав срібну кнопку від YouTube. Юнак став мільйонером в 22. Купив кватиру та відкрив офіс для втілення креативних ідей. Він довів, що звичайний хлопець із села може робити історію та підкорювати вершини.

Мар’яна Гутак (@marygutak) – івано-франківська бізнес-вумен, яка в свої 21 встигла відкрити 5 інтернет-магазинів, придбати власні машину та  квартиру. У Мар’яни зараз 561тис. підписників в інстаграмі та майже пів мільйона в Tik Tok, а її фішка у блогерстві – створення креативних фото, які набирають сотні тисяч уподобань.

Христина Христонько (@kristonko) – веде свій музичний блог всього пів року, проте вже встигла зацікавити велику кількість читачів (191 тис.). Христина створює кавери на відомі пісні і також придумує авторські, які заворожують своєю чарівністю.

Діана Варварук (@diana_varvaruk) – сестра Діми Варварука, яка підкорює інстасвіт цікавими відео та фото. На її сторінці вже 374 тис. читачів. Дівчина багато подорожує та нещодавно відкрила власний інтернет-магазин.

Юлія МАЛИНИЧ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 60

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *