Як бути щасливим / щасливою: поради для дорослих

03.10.2021

Як бути щасливим / щасливою: поради для дорослих

Взагалі щастя – це поняття дуже суб’єктивне, адже кожен уявляє його по-своєму.

Для когось, аби бути щасливим, потрібні мішки грошей, дороге авто, квартира, а комусь вистачає з’їсти своє улюблене морозиво, або вийти прогулятися з друзями у сонячну погоду.

І зазвичай, коли старшаємо, нам більше потрібно для щастя. Маленькі діти радіють будь-яким дрібницям, і цьому ми можемо позаздрити.

Тому, вашій увазі я пропоную декілька порад, аби бути щасливішим:

1.Концентруйте свою увагу на позитиві. Якщо ж ви будете постійно думати про погане, то так само і почуватиметеся.

2.Оточуйте себе приємними вам людьми. І краще, щоб це були щасливі особи, котрі будуть заряджати вас позитивом та гарним настроєм.

3.Запитайте у самого себе, що робить вас щасливим. Можливо це шоколад, подорожі, вранішня кава, або ж шопінг з подругами. Балуйте себе, адже це справді приносить щастя.

4.Відпустіть минуле, яким би яскравим воно не було. Навіть, якщо майбутнє лякає та здається непередбачуваним, потрібно дивитися тільки вперед.

5.Перестаньте усе контролювати. Звісно, не варто сподіватися, що проблеми вирішуватимуться самі собою, однак надмірний контроль провокуватиме надмірні хвилювання.

6. Не зациклюйтеся на невдачах і помилках, бо це викликає стрес. Перестаньте звинувачувати себе та винесіть користь із помилок. Обміркуйте свої дії і зрозумійте причини невдач. Помилки роблять усі, головне після них рухатися далі.

7.Не відмовляйтеся від підтримки та допомоги близьких. Почніть цінувати своїх колег та близьких удома. Налагодьте хороші стосунки з людьми довкола себе, усміхайтеся, вітайтеся з ними. Коли на роботі особливий завал, постарайтеся більше часу приділити спілкуванню з сім’єю та друзями.

8.Не порівнюйте своє життя з чиїмось. Багато людей постійно намагаються порівняти своє життя з життям інших. І саме активний розвиток соцмереж ще більше посилює цю проблему. Пам’ятайте:  ви – особистість, і ваше життя теж особливе та не схоже на чиєсь.

І знайте:  універсального рецепту щастя немає, адже у кожного воно своє.

Діана ЧЕРЕПАНОВА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 315

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *