Море вражень від Школи універсального журналіста

02.03.2018

Нещодавно я відвідала Школу універсального журналіста на базі НаУ ,,Острозька академія. Тут я була всього два дні, але отримала море вражень.

Школа універсального журналіста запрошує на навчання учнів 9-11 класів з усієї України

Дорога до Острозької академії була довгою та втомлюючою. Але, приїхавши до неї, я анітрохи не пошкодувала через те, що сюди приїхала. Острозька академія дуже гарна. Як тільки ми з батьком підійшли до неї, ми побачили чудову арку, яка своїм прекрасним виглядом ніби скликала спудеїв до себе. Зовні академія нагадує великий замок знань. І коли я підійшла сюди я не була впевнена, що буду тут навчатися, але вже раділа, що побачила таку красу. Біля дверей нас зустріла привітна дівчина Леся, яка допомогла нам поселитися в гуртожитку. В Острог ми приїхали за день до курсів “Школа універсального журналіста” і нам вдалося подивитися місто. Воно прекрасне.

На наступний день ми з батьком пішли на курси. Там нас зустрів позитивний та привітний чоловік, керівник Школи універсального журналіста Віталій Голубєв. Саме він викладав нам курси. У нього дуже цікава тактика викладання – майже все, про що він розповідав, ілюстрував прикладами з життя. Мені було цікаво слухати та завдяки йому я твердо вирішила стати журналістом.

На другий день курсів “Школа універсального журналіста” Віталій Юрійович запросив гостей — студентку спеціальності “Журналістика” Наталію Веляник та керівника інформаційно-рекламного відділу Острозької академії Мар’яну Нечипорук. Наталія розповіла нам про свій шлях у журналістику, який почався із Школи універсального журналіста. Зізналась, що у журналістів є багато конкурентів так само як і друзів і що сама вона із конкуренцією зустрілась ще на початку навчання. Мар’яна Василівна розповіла про особливості навчання у академії.

Під час курсів “Школа універсального журналіста” я дізналась, що професія журналіста має багато мінусів, але ці мінуси також можна перетворити в плюси. Наприклад, до мінусів можна віднести те, що журналіст їздить по різних місцях і не завжди приємних, можна поїхати на смітттєзвалище, а можна – і у палац. Потрібно бути готовим до несподіванок, на які багата журналістська доля.

Дуже запам’яталась екскурсія по академії. Спілкувався з нами цікавий та веселий екскурсовод Віталій. Було і захоплююче, і часом моторошно від гострих відчуттів. Адже ми не просто дізнались, скільки років академії, хто її будував, хто керує цим палацом знань, а й пройшли тунелями, які є під нею. Навіть зустріли на своєму шляху маленьких друзів – сплячих кажанів.

Під час занять у Школі універсального журналіста я знайшла собі нових друзів, з якими було цікаво поспілкуватися та проводити час. Але були і такі, з якими я не спілкувалася. Мої одногрупники мені запам’ятаються надовго. Наприклад, на початку занять ми знайомились і серед нас виявилась дівчинка, яка цікавилась машинами. А інша – самостійно виростила кролика. Ці дівчата мене по-своєму вразили.

Загалом, час проведений у Острозі та Острозькій академії на Школі універсального журналіста я запам’ятаю надовго. Можливо, я не піду сюди вчитися та я надовго запам’ятаю ці дні. Особливо викладача Віталія Юрійовича, Наталію, Мар’яну Василівну та екскурсовода Віталія. І хочу сказати їм дякую за ті знання, які вони дали мені під час Школи універсального журналіста.

Дарина МОЛЧАНЮК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”, Хмельницька область.

переглядів: 820

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *