Ти є майбутнє!

04.03.2023

Сьогодні більшість людей мають план на день, тиждень, рік, а деякі і на все життя. Однак, не завжди все йде так як написано, іноді цей графік може змінитися в будь – який момент.

Коли я розмірковую, що буде завтра, у мене немає впевненої відповіді. Можливо вийде, а можливо ні. Життя – це не написаний план, який можна відкрити на якійсь далекій сторінці, щоб дізнатися, як воно насправді буде. В реальності дещо складніше. Але, те що ми зробили саме сьогодні, дасть змогу нам розвиватись завтра. Із таких дрібниць, маленьких справ, і будується наше майбутнє.

На мою думку, саме сьогодні і саме зараз ми будуємо наше майбутнє. Тому що  в країні війна, і те, як вона закінчиться, вплине на наших нащадків і на нову Україну. Кожен із нас у цю мить допомагає, щоб далі ми жили спокійно. Якщо ж замість того, щоб займатися всім цим, людина буде просто сидіти, нічого не робити, але фантазувати про майбутнє і прагнути його передбачити, її явно не чекає нічого хорошого. Якщо вона так нічого і не зробить, просидить на місці, майбутнє настане, а у людини нічого не зміниться. Для таких людей я маю власну пораду: передбачати майбутнє немає сенсу, якщо така людина буде добре вчитися, займатися спортом, саморозвитком і рухатися вперед по життю.

Життя – це течія, яка місцями спокійна, а іноді штормить і бушує. Уже завтра вона може змінитися. Однак слід насолоджуватися кожним моментом.

Зараз ми всі будуємо наше майбутнє і кожен з нас вкладає в це частинку душі. Я упевнений, що ми всі є майбутнє. І надіюся, що ми його зробимо найкращим!

 

Денис ТРОХИМЧУК, випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 38

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *