Що таке сильна країна?

25.04.2023

У сучасному світі є дуже багато країн. Кожна з них відрізняється одна від одної та має власні переваги і особливості. Одні мають високий рівень життя, інші – смачну їжу, а деякі взагалі мають тваринний світ, який милує та водночас вражає людське око. Але нічого з названого вище не зрівняється зі званням «сильної» країни.

Коли хтось почує ці слова, напевне, йому спаде на думку військова сила, але це не так. На мою думку, сильна країна має «мати силу» з усіх сторін. Я вважаю, що спершу треба поговорити про народ. Сильна країна не обов’язково має мати войовничих людей, але дружелюбних, які приймуть тебе, з якого куточка світу ти б не був. Також вони мають підтримувати одне одного і коли настає небезпека, покращувати цей зв’язок. Таких людей можна сміливо назвати «сильною нацією».

У нашому житті та й загалом для кожної людини важливу роль грає співдружність її країни. Наприклад, якщо країна «закрита» та недоступна для в’їзду, з такою країною не будуть товаришувати та співпрацювати інші. А якщо навпаки, то не тільки чудовий спосіб відпочити в цій країні. Це ще й спосіб заводити нових друзів та знайомитися з людьми. Незважаючи на те, що це чудовий спосіб спілкування, це ще й може допомогти при вивченні іноземної мови. Отже, «сильна» країна має товаришувати з іншими, не стоячи в тіні.

Багато людей вважають сильними країнами ті, які мають демократію. І це не дарма, адже це дуже впливає на неї з усіх сторін. Найбільший плюс це те, що все вибирає народ, а не уряд. На мою думку, це дуже справедливо, адже країна має належати не владі, а людям, які в ній живуть.

Всі ми знаємо, що у кожній державі є свої особливості. У одних – розвинений туризм, у інших – багато корисних копалин, а у інших розвинене сільське господарство. На мою думку, сильна країна має розвивати те, що вона має від природи, задля покращення економіки та збільшення багатств країни. Тож сильна країна має розвивати свої «особливості» та отримувати з них лише користь.

Такою я бачу свою ідеальну та сильну країну.

 

Олександр КАЛУЦЬКИЙ, випускник Школи універсального журналіста

переглядів: 50

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *