Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

03.06.2021

Що шукає у соціальних мережах моє покоління?

За вікном 21 століття – час інтернету. Сучасне життя пропливає у телефоні та соціальних мережах. Моє покоління не є винятком, оскільки хто як не ми дивимося у екран весь час. Отже, що саме шукає у соціальних мережах покоління Z?

По-перше, соціальні мережі – це великі платформи, де підлітки можуть проявити свій потенціал. Кожен має свої інтереси і зробивши свій власний акаунт, можуть зібрати аудиторію з однодумців. Самовираження в інтернеті  у майбутньому допоможе самоствердитися у суспільстві.

По-друге, це дуже гарне місце для знайомств. Нашому поколінню необхідно спілкування і за допомогою таких програм, як Instagram, Facebook, Snapchat і так далі, все можливо. Спілкування з людиною, що має такі самі інтереси, що і в тебе, є дуже приємним. Адже оточення підлітка це зазвичай навчальний заклад та гуртки, а там не завжди знайдуться люди з однаковими захопленнями.

Факт. Відкрити душу набагато легше людині, яку не знаєш. Також, так підлітки зможуть знайти ті поради, яких би не отримали від батьків.

Також, з’являється можливість знайти кумира та слідкувати за ним. Такі люди надихають молоде покоління і наштовхують на створення життя мрії. Кумир – це гарний приклад для наслідування і об’єкт генерації майбутнього.

Звісно, це все не обов’язкові пункти для пошуку у соціальних мережах. Кожна людина має на це різні причини. Не дивлячись на всі попередження про Інтернет, він може бути корисним і цікавим.

Поліна АРТЕМОВА, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 97

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *