Хочеш змінити світ – почни з себе…

09.03.2023

Багато людей скаржаться на погані умови життя, низький заробіток, але, якщо все зважити, то рівень життя кожної людини залежить від неї самої. Тільки це мало хто розуміє, і якщо таким людям випаде можливість, наприклад, надурити когось, вони це зроблять без  вагання, але так і будуть винити в своїй бідності або проблемах депутатів, можновладців — усіх, тільки не себе.

Неважливо, надихнете ви інших своїм прикладом чи ні. У будь-якому випадку ви самі станете кращими, а це — вже велике досягнення в першу чергу для вас. Якщо не знаєш, з чого почати, то почни з занять спортом, контролюй графік сну та вивчай те, що може знадобитися в твоєму майбутньому, допомагай іншим. Ми можемо кожного разу говорити собі: але ж інші порушують, чому я один буду робити не так, як всі, чому я зобов’язаний дотримуватись якихось правил, якщо б всі разом, то це інша справа. Але в цьому і проблема. Всі так говорять собі , бо всі бояться почати сaме з себе, але на це не потрібно звертати увагу та йти до поставленої цілі.

Декілька прикладів того як відомі спортсмени, актори, програмісти досягали своєї мети без допомоги інших.

Пеле – єдиний футболіст в історії, який тричі став чемпіоном світу у 1958, 1962 та 1970 роках. Його рекорд за кількістю забитих голів – 1281 в 1363 іграх за клуби “Нью-Йорк Космос” “Сантос” та збірну Бразилії – поки що ніхто не зміг не зміг побити. Його батьком був також футболіст на прізвисько Дондінью, маму звали Селеста Арантіс, Пеле був старший серед братів та сестри. Наступним прикладом для мотивації програміст Ян Кум, творець популярного месенджера WhatsApp, який свого часу відчув увесь тягар емігрантського життя. Він є уродженцем Фастова, що на Київщині, народився в доволі бідній сім’ї. Ян був єдиною дитиною в родині, мати була домогосподаркою, а батько працював будівельником. У школі майбутній програміст цікавився точними науками та спортом, Ян любив грати у футбол та особливо любив заняття з боксу.

Останнім прикладом для мотивації, який я наведу, стане комік, актор, герой голівудського кіно Джим Керрі. Далеко не всім відомо досить складний шлях Джима до всесвітньої слави. Його мати хворіла на дуже рідкісне захворювання іпохондричний синдром, коли батька звільнили з єдиної на всю сім’ю роботи. Джим у віці 15 років залишив школу та пішов працювати разом із братами. А здібності міміки він отримав з дитинства — вже тоді Джим міг дублювати різних персонажів з фільмів та мультиків до найменших дрібниць.

Я вважаю, що ці приклади надихнуть тебе на нові звершення.

 

Владислав ВАКУЛЕНКО, випускник Школи універсального журналіста

переглядів: 23

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *