Що означає для мене бути успішною людиною?

27.01.2023

Що означає для мене бути успішною людиною?

Зазвичай, коли ми чуємо вислів «успішна людина», у нас виникає асоціація з словом «успіх». Насправді це слово для кожного має своє значення.

Багато для кого успіх – це ріст у кар’єрі або високий рівень життя і достатку. Для більшості таких людей головне в житті — це високі досягнення на роботі та велика заробітна плата. Для інших людей –  це щасливе сімейне життя з коханою людиною. А для декого успішність – це синонім до слова «знаменитість».

На мою думку, успішна людина – це, в першу чергу, щаслива людина. Тому тут у кожного буде своя думка.

Я вважаю, успішною людину можна вважати в тому випадку, якщо є хороша, міцна, любляча сім’я, адже набагато легше чогось досягти, коли ти точно впевнений в тому що поряд є люди, які тебе підтримають в будь-яких починаннях. Ще одним пунктом у списку «Що потрібно, аби бути успішним?», на мою думку, є справжні друзі, які спілкуються з тобою не через власну вигоду, а просто тому, що ти цікава людина, з якою хочеться дружити. Також, мені здається, важливо по життю займатись тією справою, яка тобі до душі, адже коли ти працюєш, і це не приносить тобі задоволення, то щасливим та аж ніяк не будеш. Що до фінансів, то, на мою думку, не потрібно бути надзвичайно багатим, просто важлива фінансова стабільність і впевненість у тому, що завтра ти не залишишся ні з чим.

Важливою якістю людини є впевненість в собі та своїх діях, адже якщо ти не впевнений в собі, то одразу починаєш хвилюватись і вся важлива інформація забувається. Але не менш важливими є толерантність, вміння знайти підхід до людини та підтримати бесіду, ну і, звичайно, здатність правильно висловити свої думки.

Якщо дивитись з точки зору психології, то людна, аби досягти успіху, має чітко поставити перед собою мету та розуміти, на що вона заради неї готова піти. Тільки в такому разі можна розраховувати на успіх. Також потрібно знати свої сильні та слабкі сторони для того, щоб правильно оцінювати свої можливості. Дуже важливим є розуміння того, що для досягнення поставленої мети потрібно докласти чимало зусиль та не здаватись у разі провалу, а пробувати знову, поки не досягнеш цілі.

 

Анна ГРАНЬКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 20

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *