10 причин подивитися Євробачення-2021 [навіть зараз, коли воно закінчилось]

07.06.2021

10 причин подивитися Євробачення-2021 [навіть зараз, коли воно закінчилось]

Привіт фанатам музики ! Сьогодні спробую зацікавити вас Євробаченням 2021. Хоч воно вже пройшло,  але в Інтернеті ще можна подивитися. Для тих хто сумнівається, дивитися чи ні,  я склала 10 причин чому варто подивитися фінал конкурсу.

  1. Жанри пісень. Цей рік порадував багатьох слухачів саме різноманітністю жанрів. Були балади, поп, рок, Фолктроніка (до речі, українці виконували пісню в цьому жанрі), опера та інші.
  2. Виступи з використанням комп’ютерних технологій – на це варто подивитися власними очима.

  1. Пісні. Було б дивно не написати про них. Цей рік був дуже врожайним на по-справжньому класні музичні витвори. Мій плейлист поповнився великою кількістю пісень. Я вважаю, що у вас після перегляду з’явиться бажання завантажити хіти конкурсу.
  2. Костюми. Цього року дизайнери дуже постаралися створити незабутні образи для кожного вокаліста та музичних груп.

5.Ведуча. Ви ніколи не задумувалися, що саме ведучі можуть зацікавити навіть більше, ніж деякі учасники? До вашої уваги блогер візажист Ніккі де Ягер більш відома як Ніккі Туторіалс. Її макіяж і незвичайне для концерту ведення Євробачення в стилі блогу із вставками моментів з пісенного конкурсу минулих років додало свій неповторний шарм.

  1. Толерантність або ми не боїмося показати, що відрізняємося. Участь цього року брали народи різних національностей, переконань та вад. І ніхто не боявся про це розказати. Ще кожен колектив ставився один до одного дружньо налаштовано. Всі танцювали і підтримували тих хто виступає. Мені здається, що завжди приємно дивитися на людей які доброзичливо ставляться незважаючи на суперництво.
  2. Євро-меми 2021. Зараз соціальні мережі переповнені жартівливими(не в образливому сенсі) картинками з учасниками Євробачення. І щоб бути “в темі”, потрібно подивитися цей конкурс.

  1. Фанатські малюнки. Як багато талановитих фанатів які готові показати свою любов до учасників намалювавши їх. Можливо і вас зможуть надихнути до творчості музиканти та співаки.
  2. Тренди. В Тик Тоці пісні виконавців дуже часто з’являються в рекомендаціях і стають відомими. Можна сказати, що якщо подивився Євробачення, то ти в тренді.
  3. Заміна живих концертів. В період пандемії ми зовсім засумували за концертами, а конкурс стане альтернативою. Бо навіть коли дивитися по телевізору, атмосфера живого виступу залишиться.

Ну що,  пішла я переглядати Євробачення. Ви зі мною ?

Джерело фото – сайт з Євро-мемами : https://www.buro247.ua/culture/music/ukrainians-goa-at-eurovision-2021.html

Анжела ПРИЛУЦЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 141

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *