Як видалити старі плями: переваги хімчистки

03.09.2021

Як видалити старі плями: переваги хімчистки

У процесі життєдіяльності в приватному будинку, квартирі або офісі рано чи пізно утворюються різні плями на м’яких меблях, килимах, шторах та ін. Це неминуче, як би акуратно ви не ставилися до свого приміщення. На поверхнях поступово збирається пил, який не можна видалити побутовими засобами. Він накопичується, що призводить до різних проблем. Наприклад, у власника може розвинутися алергія, захворювання дихального апарату, у меблях заводяться кліщі та ін.

Видалити застарілі плями, бруд та пил вам допоможе виїзна хімчистка у Львові. Головне — вибрати відповідальну компанію, яка все зробить швидко та якісно. Однією з таких є «Чистота». У ній працюють кваліфіковані клінери, які за допомогою сучасного європейського обладнання та потужних миючих засобів за один сеанс видаляють усю грязь із будь-якої поверхні. Після оброблення у вашій квартирі буде чисто та комфортно.

переваги хімчистки

Які поверхні можна обробляти

Послуга хімчистки дозволяє обробити:

 1. Крісла, дивани, пуфи та інші м’які меблі. При цьому неважливо, яка оббивка в них використовується (натуральна або сумішева тканина, шкірозамінник, шкіра), — результат у будь-якому випадку відмінний.
 2. Килими, килимові покриття. Самостійно очистити їх від бруду та пилу досить складно, а отриманий результат буде не дуже якісний. За допомогою хімчистки вдасться прибрати абсолютно всі забруднення: ваш килим стане як новий.
 3. Матраци. У процесі життєдіяльності на них утворюються плями від біологічних рідин. Такі вироби активно збирають пил, у них заводяться пилові кліщі.
 4. Ковдри, подушки, накидки та ін. Вимити їх самостійно також не вийде через велику товщину та відсутність спеціалізованих миючих засобів. При цьому фахівці вважають, що всю постіль потрібно чистити мінімум раз на рік, щоб не допустити розвитку алергії.
 5. Гардини, штори та інші ткані вироби. На них накопичується пил та пісок із вулиці, вбирають у себе неприємні запахи.

За допомогою сучасного обладнання можна очистити й інші типи поверхонь.

Як видалити старі плями

Правила проведення хімчистки

Процедура здійснюється наступним чином:

 1. Ви телефонуєте в компанію «Чистота» та викликаєте клінера на зручний час. Також можете назвати, що саме планується чистити.
 2. Спеціаліст прибуває до вас, оцінює загальний обсяг роботи, визначає рівень забруднення та вибирає відповідні миючі засоби.
 3. Проводиться чистка поверхні. Вона може проходити сухим або вологим способом. Перший варіант більш щадний, він підходить для невеликих забруднень. Якщо плями в’їлися, то видалити їх можна тільки шляхом вологого прибирання.

Після завершення робіт варто додатково замовити послугу сушіння. Вона необхідна в тих випадках, коли проводилося вологе оброблення. Якщо цього не зробити, поверхня буде сохнути 6–10 годин (залежно від її властивостей). Після сушіння експлуатувати матрац або диван можна через 30–40 хвилин.

Компанія «Чистота»: оптимальний вибір у Львові

Якщо ви хочете, щоб ваша квартира знову стала чистою, затишною та красивою, то рекомендуємо вам звернутися саме в компанію «Чистота». Вона працює не перший рік, пропонує клієнтам вигідні умови співпраці. До її переваг відносяться:

 1. Актуальні ціни на послуги, приємні знижки для постійних замовників та партнерів.
 2. Гарантія на виконану роботу. При виникненні проблем усе буде компенсовано.
 3. Детальні консультації з будь-яких питань, пов’язаних з очищенням поверхонь.

Компанія застосовує тільки перевірені європейські миючі засоби, які повністю безпечні для людини та домашніх тварин.

Джерело: chystota.ua

переглядів: 71

Останні новини від OGO.ua


Один коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *