Переваги б/у відеокарт

22.03.2023

У вік технологічного прогресу, коли усюди використовуються комп’ютери, планшети, ноутбуки, багато користувачів змушені самостійно розбиратися у начинні системного блоку та вдосконалювати його для більш ефективної роботи. Одним із важливих елементів пристрою є відеокарта, яка відповідає за трансляцію зображення на монітор, обробку графічних даних. Від її показників залежить якість картинки, чіткість, передача кольорів.

Призначення графічного процесора

Сучасні відеокарти мають невеличкі розміри, можуть вмістити багато корисної інформації. Деталі від відомих компаній коштують дорого, тому великим попитом користуються б/у відеокарти у задовільному стані з надійною роботою. Великий вибір якісної продукції з гарантованим строком дії можна знайти на сайті CompX за прийнятною ціною й під різні задачі.

Основною перевагою вживаних деталей є низька ціна у комплексі з надійною роботою та високою якістю зображення.

Як обрати якісну б/у відеокарту

Будь-яке електронне обладнання слід обирати уважно, враховувати технічні характеристики. Декілька практичних лайфхаків допоможуть вибрати якісний товар, який довго прослужить без ремонту:

  • Звертайте увагу на зовнішній вигляд відеокарти. При довгому використанні металеві доріжки змінюють колір з жовтуватого на білий. Не варто купувати деталі зі слідами відколів, тріщин чи темних плям.
  • Навколо чипів на платі повинно бути чисто. Ніяких слідів від пайки, змащення чи загоряння.
  • Кожна деталь має індивідуальний номер та відповідне маркування. На відеокарту фіксують спеціальний стікер з означенням характеристик, дати випуску, серійним номером та назвою бренду.
  • Під час першого встановлення б/у відеокарти на комп’ютер необхідно перевірити її роботу за допомогою утиліт GPU-Z, яка діагностує та видає на монітор усі параметри деталі, FurMark чи Unigine Superposition.
  • На ринку представлені відеокарти від AMD, NVIDIA. Інші виробники використовують чипи на їх основі. Відомі бренди гарантують відмінне зображення. Тому шукати заміну слід серед продукції популярних компаній.

Тільки ретельний огляд деталей та знання специфічних характеристик відеокарти допоможуть обрати якісну деталь з економічною вигодою. Якщо знань не вистачає, слід звернутися за допомогою до спеціаліста, який порекомендує добросовісного постачальника та встановить деталі до системного блоку.

переглядів: 13

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *