Офіційний сайт і в 1xBet вхід

23.09.2021

Офіційний сайт і в 1xBet вхід

Букмекерська контора 1xBet з’явилася в 2007 році і до цих пір приймає ставки на спорт по ліцензії урядового органу Кюрасао. Основна аудиторія БК 1хБет – це гравці з України та країн Східної Європи. В останні роки букмекер розширює географію і все більше орієнтується на європейський ринок. В БК 1xBet вхід можливий за логіном та паролем, створеним на етапі реєстрації.

Огляд офіційного сайту

Найважливішою перевагою БК 1хБет є зручний і функціональний веб-ресурс, за допомогою якого букмекер і приймає парі на спорт. У БК 1хБет офіційний сайт працює на декількох мовах, в тому числі українською, російською та англійською. Кожен користувач сайту може бути встановлено кілька персональних налаштувань:

  • часовий пояс;
  • індикація котирувань (кольори або стрілки);
  • формат коефіцієнтів (десятковий, американський);
  • спрощений/розширений купон.

Мобільна версія сайту

Корисною опцією для гравців БК 1хБет є можливість переходу на адаптивну версію сайту. Мобільна версія 1хБет мобі відрізняється повною відсутністю рекламних банерів і будь-який другорядної інформації. Зазвичай адаптивна версія сайту відкривається автоматично при переході на 1хБет через браузер смартфона або планшета. Через спрощену версію сайту ви зможете поповнювати рахунок, робити ставки на спорт і виводити виграні гроші. В 1xBet вхід через смартфон потрібно виконати з тими ж логіном та паролем.

Реєстрація та особистий кабінет

Зареєструватися в букмекерській конторі Один ікс Бет можна кількома способами: в один клік, за номером телефону, по e-mail і через соціальні мережі. Відразу після реєстрації обов’язкової верифікації немає, але адміністрація БК 1хБет в будь-який момент може запросити фото / скани паспорта або іншого документа, що посвідчує особу.

Після входу через 1хБет дзеркало вам стануть доступні всі можливості особистого кабінету. Зокрема, ви зможете поповнити рахунок з банківської карти або онлайн-гаманця, взяти участь в акційній програмі і вивести виграні гроші будь-яким зручним способом. Тільки після авторизації в особистому кабінеті стають доступні трансляції подій в лайв-режимі.

Лінія і коефіцієнти БК 1хБет

У передматчевій програмі подій представлені матчі з таких видів спорту, як футбол, теніс, баскетбол, хокей, регбі та ін. Доступні парі на неспортивні події, в тому числі результати політичних виборів і телешоу. Розпис топ-подій може включати до 600 додаткових випадків. Середня розпис пропонує 100-150 варіантів ставок.

Котирування 1хБет юа можна вважати середніми за мірками українського ринку ставок на спорт. У передматчевій лінії маржа встановлюється на рівні 6-8%, в лайв – до 10%. Рівень коефіцієнтів залежить від популярності окремих турнірів і матчів. Чим більше ставок розраховує прийняти БК 1хБет, тим вище можуть бути котирування. Рівноймовірні результати найчастіше оцінюються коефіцієнтами 1,90 – 1,90.

переглядів: 142

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *