8 основних способів убезпечити свій смартфон під час використання

24.03.2023

Смартфони дуже змінилися з тих часів, коли їх використовували лише для дзвінків або перевірки електронної пошти. Тепер технічні можливості мобільного обладнання дозволяють оплачувати покупки, моніторити соціальні мережі та навіть успішно конкурувати з професійною фото та відеотехнікою. У пам’яті телефону користувачі зберігають паролі, кредитні картки, документи. І чим більше конфіденційних даних може містити пристрій, тим більший інтерес до нього виникає у шахраїв. Так що ж зробити, щоб наш смартфон і дані, що зберігаються на ньому, були максимально захищені?

Блокування екрану паролем

 Звичайно, як захист телефону можна використовувати Touch ID, однак пароль все одно потрібно знати на той випадок, якщо у сканера відбитка виникнуть проблеми зі зчитуванням.

Вимкнути повідомлення на екрані блокування

 Проблема не в тім, що хтось сторонній читатиме поточні новини. Це один із способів, який використовують зловмисники, для переведення телефону в авіарежим, з наступним розблокуванням пристрою.

Увімкніть функцію пошуку смартфона

Як на Android, так і на телефонах iOS можна активувати функцію пошуку телефону в разі його втрати. Вона дозволяє не тільки відстежувати, де зараз знаходиться телефон, але й віддалено “обнулити” дані в пам’яті телефону.. 

Двоетапна перевірка

 Це також дуже добрий спосіб додаткового захисту ваших даних. Навіть якщо хтось знає ваш пароль, він не зможе отримати доступ до важливої інформації, оскільки для входу в систему йому знадобиться інший підключений пристрій.

Уникайте громадських мереж Wi-Fi та не підключайтеся до них автоматично

 Якщо плануєте використовувати незахищену загальнодоступну мережу, заблокуйте доступ до всіх програм, окрім браузера, завдяки цьому зменшіть ймовірність перехоплення конфіденційних даних зі свого смартфону. Перебуваючи у відкритих мережах Wi-Fi ніколи не входите до жодних облікових записів, не кажучи вже про банківські рахунки.

Завантажуйте програми тільки з офіційних магазинів

 Встановлення додатків із джерел, відмінних від офіційних магазинів, несе в собі реальний ризик того, що саме через них хакер дістанеться до конфіденційних даних. Насправді така загроза можлива навіть з боку софту з офіційних магазинів, проте ризик все ж таки менший.

Налаштування конфіденційності

 Деякі програми вимагають багато інформації, включаючи розташування та паролі, доступ до облікових записів або текстових повідомлень. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що вся ця інформація дійсно потрібна цій програмі, просто відмовтеся від її використання.

Фізичний захист

 Можлива втрата даних може статися внаслідок механічного пошкодження телефону. Не кажучи вже про збитки і витрати, які доведеться зазнати у зв’язку з ремонтом пристрою, дані, що зберігаються на ньому, можуть бути втрачені. Щоб уникнути цього, рекомендуємо заздалегідь оснастити телефон захисним чохлом. Для телефонів марки ZTE знайшли якісні аксесуари тут https://www.aks.ua/uk/catalog/chehly-dlya-mobilnyh-telefonov/brend-telefona/zte 

 

переглядів: 20

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *