Журналістика – це стиль життя

12.03.2019

Журналістика – це стиль життя

Однолітки, батьки, вчителі – усім цікаво ким я хочу стати у майбутньому. Можливо, я економіст або президент, вчитель або математик, та будь-хто. Але усім я впевнено відповідаю: «Я – журналіст!». Це викликає багато питань такі, як «Чому?» і «Навіщо?». Дійсно? Я повинна відповідати? Бо це моє покликання, принаймні на сьогоднішній день. Я можу спілкуватись з безліччю людьми, подорожувати по роботі, творити та отримувати гроші за це. Чи це не мрія кожного? Іти на роботу з відчуттям чогось нового та захоплюючого.

Я відчуваю, що саме журналістика розкриє мене з усіх сторін. Можу дізнаватись про всі новини раніше за всіх, бути завжди зсередини цієї «кухні», буду вести активний спосіб життя та ніколи не буду сидіти на одному місці. Ніякої одноманітності. Сьогодні я буду розповідати про відкриття нового парку атракціонів, а завтра вже про розслідування вбивства. І скільки б років журналіст не працює, він усе одно дивується та знаходить щось нове для себе кожен день. У мене буде можливість побувати в різноманітних місцях: на виставці сучасного мистецтва та на прем’єрі нового фільму, відвідати Канський фестиваль та прийоми іноземних гостей. Також мені дуже важливо, що завдяки цій професії я зможу підіймати суспільно-важливі питання, викликати громадські дискусії, оглядати проблему з різних сторін. Професія журналістика передбачає наявність творчих здібностей. Адже потрібно правильно та грамотно презентувати свою думку читачу, а також вміти зацікавити його першими рядками. Я вважаю, що журналістика – це така ж творчість, як і живопис, музика та поезія.

Коли я сиділа на уроці, ще декілька місяців тому, мене покликали до директора та віддали мені листа з Острозької академії. У мене був великий подив, а коли я розгорнула та почала читати у мене виступили сльози. Я побачила запрошення до навчання в «Школі універсального журналіста». Журналістики! Невже сама мрія знайшла мене? Але потім я зрозуміла – це результат моїх успіхів. Запрошення дало мені певний поштовх. Поштовх до моїх нових починань. Щоб стати дійсно гарним журналістом потрібно багато чого: гарне знання рідної та декількох іноземних мов, вміння контактувати з людьми та знати основу психології людини, а також найголовніше – вміння писати душею, щоб зацікавити читача. Усі свої твори я намагаюсь пропускати через себе, додавати частинку себе в кожний текст, проживати його. І цей твір, мабуть, найважливіший та найголовніший для мене, бо це моє майбутнє.

Марія КОЖЕУРОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Павлоград, Дніпропетровська обл.

переглядів: 75

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *