Журналіст – це не професія, це стиль життя

08.02.2019

Журналіст – це не професія, це стиль життя

У світі є безліч професій. Всі вони важливі й потрібні. Але сьогодні ми поговоримо про одну з них – професію журналіста.

Журналіст – це людина, яка збирає, редагує, та оформлює інформацію для поширення її у ЗМІ. Це цікава професія, адже журналіст завжди знаходиться в центрі подій. Це дуже творча робота, тому займатися нею, при всьому бажанні, можуть не всі. Журналістика має бути не просто професією, а стилем життя. Розглянемо, які якості потрібні гарному журналісту.

  • Вміння знаходити цікавий матеріал там, де його немає.

  • Потрібно з відповідальністю ставитися до цього заняття, адже якщо пропустити якусь деталь, неграмотно, або ж недоступно подати інформацію, читач/слухач може не сприйняти, іншими словами, не зрозуміти її.

  • Важливо мати яскраве бажання інформувати людину про певну новину, подію, тощо. Але й важливо залишатися об’єктивним працюючи з інформацією. Не можна нав’язувати читачеві свою думку, але потрібно підштовхнути його скласти свою думку про певну ситуацію.

  • Людина цієї професії повинна бути комунікабельною і вміти знаходити спільну мову з людьми різного соціального статусу.

  • Журналіст повинен розуміти про що пише. Якщо трапляється незнайоме слово, термін, тощо – краще уточнити, щоб донести точну інформацію до читача.

Отже, журналіст – це цікава, але складна праця. Щоб донести до читача/слухача  інформацію, журналісту потрібно добре попрацювати.

Лілія ГРАФЕНЮК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Фастів, Київська область

переглядів: 161

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *