Якби я стала Президентом України

13.08.2018

Якби я стала Президентом України

Напевно, кожен із нас мріяв стати президентом або людиною, яка справді має право голосу в нашій країні. Проте, одні хочуть цього заради особистої вигоди, тоді як інші – заради держави . Я не є винятком і, як і всі, хотіла б стати президентом і багато чого змінити в цій державі.

Перше, що б я змінила, посівши посаду президента, це система освіти. Навчаючись у школі, чую різні думки ровесників щодо системи освіти, але частіше за все вони є негативними. Величезна кількість учнів вважає, що 7-8 уроків на день – це дуже багато, і під час останніх уроків майже у всіх відпадає жага до знань. І саме тому першою зміною в нашій системі освіти стало б скорочення кількості уроків і розділення класів на так звані профілі, за зразком американських шкіл, де діти мають право обрати ті предмети, на які вони звертатимуть більше уваги. Скажу на своєму прикладі, що мені набагато краще дається вивчення мов, проте я маю також вивчати математику, яка дається мені важко. Саме цей предмет в цьому році зіпсував мені свідоцтво. Хоч воно й не відіграє зараз для мене великої ролі, проте не можу бути впевненою в тому, що математика не зіпсує мені атестат, що може сильно вплинути на моє майбутнє.

Я не хочу говорити про банальні зміни, такі як зміна чиновників і так далі, бо якщо до влади прийде людина, що справді хоче змінити країну на краще, то вона передусім змінить людей, що будуть її оточувати на работі. Проте, я б обов’язково звернула більше уваги на нашу систему охорони здоров’я, що знаходиться не на найвищому рівні. Проте, вона і не на найнижчому рівні, на що вказує велика кількість іноземних студентів в наших універсітетах. Можливо рівень медицини низький через недостатнє фінансування, погане обладнання та часто некваліфікованіх лікарів, Адже висококваліфіковані лікарі, що є випускниками наших вузів, їдуть за кордон, де є більше можливостей для розвитку.

Також я б багато уваги звернула на охорону природи. Я не кажу про заповідники або місця, де постійно багато туристів. Маю на увазі звичайні ліси й поляни, які звичайні люди використовують для відпочинку. На вихідних ми з батьками любимо ходити в ліс на пікніки, проти ми більше часу витрачаємо на пошук місця, де можна сісти. Бо той, вибачте за слово, свинарник, что залишають післе себе люди у вигляді порожніх пляшок і поліетиленових пакетів, відбіває бажання ходити на відпочинок до лісу. Так звісно, це не залежить від влади. Це залежить від менталітету українців. Але ж чомусь в інших країнах до цієї проблеми ставлять серйозніше самі люди. Я не можу зараз сказати як би я з цим боролася, адже це важко. Проте я можу точно сказати, що якби я стала президентом, то зробила б звичайні ліси чистішими.

Я б змінила ще багато чого, проте ці проблеми нашої держави стали б основними, на які б я звернула увагу. Я не буду заперечувати, що через свою необізнаність, я могла забути про більш явні проблеми, проти ці проблеми є головними саме для мене.

Віталіна ЗАПАРА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Житомир

Джерело фото: https://news247.com.ua/ukraine/deklaratsii-2018-samy-e-bogaty-e-sotrudniki-ofisa-poroshenko.html

, , , переглядів: 992

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *