Як змінити на краще село на Тернопільщині

01.02.2016

Продовжуємо інтернет-голосування серед робіт учасників конкурсу “Я – журналіст!”. Твір, який збере найбільше позитивних коментарів, переможе у спеціальній номінації “Народний журналіст”. Голосування триватиме до 15 лютого!
Я живу в прекрасному селі Королівка. Воно для мене дуже дороге. Адже там я народилася, живу, й житиму до кінця своїх днів буття. Настільки воно мені рідне, близьке до мого молодого серденька, наче рідна ненька. Хотілось би мені зробити Королівку ще прекраснішою, щоб туди з’їжджалися люди з великих міст, розуміючи чарівність та неповторну красу села. Для цього потрібно вдосталь попрацювати, прикласти неабияких зусиль. Часто друзі дивуються: “Де ти береш стільки сил для навчання? І яка в тебе мотивація?”. Відповідаючи на їхнє запитання, повторюю слова Джона Кеннеді: ” Не питай, що твоя країна може зробити для тебе, запитай себе, що ти можеш зробити для неї”.

Так, дійсно, я мрію змінити багато чого в своєму селі. Ці зміни,
зокрема, повинні стосуватися молоді. Адже на даний час, яка по селах
молодь? Як проводить вільний час? До чого прагне? На ці запитання важко
знайти відповіді. Адже на дозвілля молоді впливає саме середовище. Чому
міські діти обізнаніші? Тому що вони мають всі умови для власного
вдосконалення, для відпочинку. В селі, на жаль, все по-іншому…( Молодь
бродить по барах, напіврозвалених клубах. Щоб в подальшому змінити все на краще потрібно втілити в життя мій перший пункт. А саме, розширити
будівництво корисних для молоді закладів: танцювальних і спортивних
клубів, цікавих бібліотек, театрів…

Другий пункт. Організовувати в школах більше гуртків, які будуть корисними для дітей. Найважливіше, створити хороші умови, зробити так, щоб діти з усмішкою на обличчі поспішали до школи. Для молодших школярів закупити у класи іграшки, корисні для пам’яті та уваги настільні ігри, прикрасити класи кумедними картинками. У класах старшокласників, на мій погляд, повинен бути хоча б один комп’ютер , багато енциклопедій. Для одинадцятикласників потрібно зробити профільне навчання. Адже діти бувають з різними інтересами. Одні гуманітарії, інші математичні…

Третім пунктом є боротьба з забрудненням навколишнього середовища. Щоб вирішити проблеми НС слід розміщувати сміттєві контейнери, розклеювати оголошення про заборону забруднення вулиць, стягати штраф з тих, хто порушить відповідні правила, а також організовувати заходи щодо екології села.

Якщо скористатись вищенаведеними пропозиціями, то, на мою думку, ситуація в селі змінилась би на краще!

Якщо вам сподобалась ця стаття і ви хочете, щоб саме її автор став переможцем у номінації “Народний журналіст” – залиште свій позитивний коментар під матеріалом і поділіться посиланням на цю статтю в соціальних мережах, аби і інші могли проголосувати! Інтернет-голосування триватиме до 15 лютого. Переможе та робота, яка отримає найбільше позитивних коментарів!

Читати роботи учасників і голосувати

До теми:

Вступ-2016: як за 2 дні ви можете підготуватись до вступу на журналістику

Соломія СТРИЖИБОВТ, Тернопільська область

переглядів: 2 732

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *