Як люди втілюють свої мрії: історія одного фотографа

25.03.2019

Як люди втілюють свої мрії: історія одного фотографа

Цікава професія – фотограф. Моделі, професіональні апарати, своя студія… Дуже багато всього. Я вирішила взяти інтерв’ю у знайомого фотографа й він розказав, як сам став робити неперевершені фото. Мій співрозмовник — фотограф @kel.kosta, так він підписаний в Інстаграмі.

– Як давно Ви зацікавилися фотографією?

– З самого дитинства. Мені завжди подобався світ навколо мене. У моєї матері був звичайний фотоапарат з екраном, я його взяв без дозволу та й я почав з ним гратись та фотографувати все, що тільки бачив. Виходили доволі недолугі фото, але дуже смішні)

– Ви вчилися самі чи ходили на курси, на різні заняття? Чи, може, батьки допомагали?

– Ні, я ніколи не вчився фотографії і не ходив на фотокурси. Я вчився самотужки,на фотографії інших людей та своїх помилках,також дивився різні відео на YouTube,й вийшов на доволі високий рівень. Також я дуже довго шукав свій стиль фото й багато експериментував,а ще я зареєструвався в Instagram,де зараз активно викладаю свої знімки.

– Які головні правила хорошої фотографії на Вашу думку?

– Для початку повинне бути відчуття перспективи, без нього фотографії виходять плоскі та нецікаві. Ще дуже важливими факторами є ракурс та колір світла. Саме вони оформлюють фото й надають йому закінченості.
Також, на мою думку, у кожного кадру повинен бути сюжет,як у фільмі.

– Яку техніку використовуєте для створення фото?

– Чесно кажучи,я використовую звичайний  телефон,хоча й маю хороші камери. Телефон більш компактний та зручний,особливо коли хочеш зробити знімок спонтанно.

– Який Ваш улюблений вид фото?

– Я більше всього роблю пейзажі, але для мене немає ніяких проблем зробити портрет чи ще щось… Я люблю експерименти.

– Чи не відволікає Ваше хобі від роботи, сім’ї?

– Та ні, але буває таке що немає часу на саме хобі)). Я займаюсь фотографуванням коли йду на роботу чи з роботи, та коли ходжу гуляти з дітьми.

– Як реагують на Ваше хобі родичі? Чи цікавляться Вашим прогресом у цій справі, чи підтримують під час відсутності натхнення? Може, допомагають чи позують для фото?

– Дружині моє хобі не цікаво, а дітям подобаються мої фото, але вони ще малі, їм багато що подобається)). Більше всього мене підтримує мати,як з дитинства,так і надалі по життю.

– Що б Ви порадили людям, які хочуть навчитися професійно фотографувати, але не мають нагоди вчитися у справжніх фотографів?

-Думаю, якщо це дуже велике бажання, людина робитиме все, аби здійснити свою мрію. А якщо ж не знаєш,з чого почати, варто просто намагатись повторювати фото з Інтернету,вчитись цьому по інтернет-курсам,а головне – не втрачати надії й вірити у себе).

Брала інтерв’ю Єлизавета ЯРМАК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

, , , переглядів: 124

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *