Вивчення мов розширює горизонти

07.02.2019

Вивчення мов розширює горизонти

Кожна людина, кожен народ, кожна нація має свою мову, якою пишається, яку любить та яку вивчає. Кожна мова не схожа ні на яку з інших. Кожна мова самостійна та велична.

Ось і якийсь підліток сидить у школі на уроці будь-якої іноземної мови та відмовляється її вчити, пояснюючи своє ставлення тим, що його мова найліпша і йому її буде достатньо. І таких мільйони. Але лише через декілька років він буде жаліти, що тоді не вчив, наприклад, англійську мову. На це є декілька причин.

З кожним роком знання іноземних мов стає чи не найголовнішою умовою для прийняття на престижні, високооплачувані роботи, а незнання – лише закриває шлях до високої кар’єри.

Якщо ти маєш шанс поїхати за кордон чи то на роботу, чи то на відпочинок, то тобі все одно неодмінно знадобиться знання будь-якої з іноземних мов. Якщо ти не будеш володіти такою, то ти елементарно не зможеш заселитися до готелю, замовити у кафе тортика, купити щось у магазині без чиєїсь допомоги. А це, погодься, зовсім не зручно.

Та куди ж без знайомств. Ти будеш просто сидіти вдома у соціальних мережах, а тобі може написати якийсь іноземець з метою познайомитися, а може й подружитися. Навіть тут тобі неабияк знадобилась би іноземна мова(в ідеалі – мова твого випадкового співрозмовника, я ж говорю хоча б про англійську). І знову перед тобою лише одні складності та незручності. Тобі прийдеться або весь час звертатися до словника, або відмовити своєму, можливо, майбутньому другу.

Стільки закритих доріг до саморозвитку, стільки перешкод до виконання мрій тільки через те, що ти, або хтось інший, не вчив іноземну мову.

Саме тому для тебе та інших важлива не тільки рідна мова, а й інші. І ніколи не пізно вчитися їм. Тому саме зараз будуй план, як тобі буде легше вчити нову мову, і запропонуй своєму другу робити це разом з тобою. Може, це допоможе вам у майбутньому відкрити щось нове.

Вивчення мов розширює горизонти!

Олександр СТЕПАНЕНКО,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

с.Рибинське, Волноваський район, Донецька область

переглядів: 172

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *