Вивчення мов розширює горизонти

12.07.2019

Вивчення мов розширює горизонти

Йоганн Гете сказав: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина!». Я не можу не погодитися із цим твердженням, адже це чиста правда. Ми вивчаємо мови і кожного разу поглиблюємося у культуру та традиції народу. Таким чином ми зберігаємо минуле та вдосконалюємо теперішнє, розширюючи межі своїх знань і відкриваючи щось нове. У наш час вивчення мов – одне із найпоширеніших явищ у світі, тому що  мова – це шлях до розкриття усіх нерозгаданих таємниць світу, нових ефективних знайомств і корисної інформації.

У світі понад 7000 слів і вивчити всі, на мою думку, майже нереально. Звісно існували та існують люди, які мали хист до цього. Наприклад, Архангел Кримський, український філолог, знав 68 східних мов і написав книгу про їх вивчення. Також можна навести  Іштвана Дабі, угорського письменника, який володів 103 мовами. Хіба це реально??? Та у кожній країні власна мова і не всі народи сприймають іншу. Чи знали ви, що французи не надто люблять, коли до них звертаються іноземною мовою? Їм  до вподоби власна французька, і ніхто не може їм цього заборонити. Вони просто розуміють цінність мови, що без неї народ загине. Щоб знайти контакт із людиною, потрібно розмовляти однаковою мовою, це допоможе знайти гармонію у стосунках та віднайти порозуміння. Є багато випадків, коли закохані були із різних країн,та обоє спілкувалися однією мовою.

Знаючи єдину українську, ми можемо спілкуватися лише з українцями та трішки росіянами. А коли знаємо англійську — увесь світ відкритий перед нами. 97% усієї інформації світу перекладено англійською – ще один плюс, щоб вивчати цю мову.

Також вивчення мов допоможе і у професійній діяльності. Зараз, знаючи китайську чи японську на високому рівні, твоя заробітна плата буде шаленою у хорошому сенсі цього слова, а тебе будуть поважати як чудового професіонала. Це відбувається через нестачу хороших спеціалістів у цій галузі, адже ці дві мови є одними із найважчих для вивчення.

Також, якщо у бізнесі людина співпрацює з іноземним компаніями, набагато вигідніше знати іноземні мови, ніж брати на роботу перекладача.

І справді, вивчення мов розширює горизонти: тому хто знає іноземні мови, підкорюється увесь Всесвіт. Ми досягаємо нових вершин, знаходимо нових друзів, удосконалюємо свої таланти і все це завдяки мовам . І в кінці, я хотіла б дати невелику пораду: не лінуйтесь, вивчайте мови у школі і поза нею, адже знання за плечима не носять, а результат дасть хороший крок у майбутнє.

Руслана АНДРУЩЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Вінниця

переглядів: 76

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *