Вивчення мов розширює горизонти

21.06.2018

Вивчення мов розширює горизонти

У наші часи знати та володіти декількома мовами одразу – дуже корисно та є добрим показником для нашої країни та сучасної молоді. Як стверджують вчені, люди, які володіють декількома мовами, більш розвинуті у мозковій діяльності.

Зараз, мабуть, в усіх школах вивчають хоча б дві мови, бо це сприяє розумовому розвитку людини, розширює світогляд. Але знань, які дають у шкільній програмі, не вистачає для того, щоб бездоганно володіти іноземними мовами. Для того щоб у сучасному світі потрапити у краще життя, треба й самостійно вдосконалюватись у їх вивченні. Також знання декількох мов є можливість для розвитку людини (дитини), як особистості.

Вивчення мов зараз є дуже популярним явищем. З їх знанням ми маємо шанс піти далі, ніж інші люди, які не користуються такою можливістю.

Отже, висновок із цього один: треба розвивати свої знання іноземних мов. І не важливо, тобі 15 років чи 45, розвиватись потрібно усе життя, щоб досягати своїх цілей не лише у нас в країні, а й закордоном, і при цьому не відчувати дискомфорту у тій країні, де ніхто не розмовляє нашою рідною мовою.

Вероніка ОЧЕРЕТЬКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Дніпропетровська область

, , , переглядів: 82

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *