Вивчення мов розширює горизонти

11.04.2019

Вивчення мов розширює горизонти

Ще з дитинства ми в школі вчимо рідну мову та одну чи то й дві іноземні. Учителі та батьки говорять нам, що в майбутньому ці знання неодмінно знадобляться. Та чи так це?

На мою думку, це правильне твердження. Адже ні для кого не секрет, що зараз без іноземних мов нікуди. Ці знання неодмінно знадобляться у навчанні, роботі. Але це не єдине, де вони можуть стати у нагоді.

Йоганн Фольфранг Гете говорив: «Скільки мов ти знаєш,стільки разів ти людина». Неможливо не погодитися, адже ні для кого не секрет, що вивчення мов неабияк розширює горизонти та всебічно розвиває. Завчаючи нові слова та думаючи іноземною, ти тренуєш та розвиваєш пам’ять, маєш змогу читати та дивитися фільми, серіали в оригіналі, тим самим поєднуючи корисне з цікавим. Також у майбутньому ти зможеш вільно спілкуватися з носіями тієї чи іншої мови у подорожі, що зможе неабияк полегшити перебування в незнайомій країні.

Вивчення мов, як бачимо, відкриває перед нами чимало можливостей, а вище перелічені – це далеко не всі. Людині, яка ними володіє, відкрито чимало шляхів для самореалізації та саморозвитку. Звісно, досконало опанувати ту чи іншу мову нелегко, а ще важче побороти мовний бар’єр. Але, як на мене, це того варте!

Марина ВОДОЛАГА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Полтавська область

переглядів: 58

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *