Успішна людина. Хто вона?

12.07.2019

Успішна людина. Хто вона?

Успіх – така дивна річ. Хтось роками невтомно працює задля нього, а комусь достатньо лише зняти на відео вибрики свого домашнього улюбленця й викласти в Мережу – і уже успішний. Когось взагалі він обходить десятим шляхом, а комусь взагалі не потрібен.

Кого можна назвати успішною людиною? Може я вже успішна? Чи моя мама? Або сестра? А якщо успішні лише актори, журналісти, моделі, співаки, спортсмени, блогери , політики, бізнесмени, то я вважаю, що це зовсім нечесно.

На мою думку, успішна людина – це та, що працює над собою, увесь час самовдосконалюється, оновлюється з кожним днем. Навіть маленька дитинка, що допомогла приготувати з татом вечерю або намалювала матусин портрет, уже успішна, по-своєму. Дійсно, їй ще дуже далеко до Єлизавети Глінської чи Пабло Пікассо, проте це в рази краще, ніж байдики бити.

Також того, хто любить свою справу, виконує роботу із задоволенням та натхненням я можу назвати успішним. Не кожному вдасться зловити той найкумедніший кадр із життя домашньої тваринки чи сфотографувати звичайну калюжу так, що ніхто й не здогадається, що на фото не мальовниче озеро, для цього талант потрібен.

Та більш за все – це та людина, що впевнено йде до своєї мрії, мрії перетвореної на мету. Неважливо чи буде вона грандіозною, я б навіть сказала, що дорослою, як от стати відомим актором чи балериною, нехай це буде щось просте та невимовно щире, таке як зіграти Мишку в казці «Рукавичка» у дитсадку.

Успіх не можна виміряти кількістю машин чи рахунком у банку. Кожен, хто до чогось прагне й намагається досягти найдрібнішої мети, вже може називати себе успішною людиною.

Юлія КАРАСЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Кривий Ріг

переглядів: 76

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *