Турецькі серіали: тимчасова популярність чи справді щось цікаве?

11.03.2019

Турецькі серіали: тимчасова популярність чи справді щось цікаве?

Ще з літа я почала дивитися турецькі серіали. Вони відрізняються світлою аурою, гарною атмосферою, цікавим сюжетом та дуже ніжною, чуттєвою та щирою любов’ю. Саме дивлячись їх, починаєш вірити у справжнє, щасливе кохання, яке долає всі перешкоди та негаразди на своєму шляху.

Ось декілька серіалів, які я б порекомендувала подивитися. Всі вони дуже сильно вразили мене. Кожен з них неповторний, проте дуже повчальний.

«Запах полуниці» – світлий та веселий серіал. В ньому розповідається про молоду дівчину Асли, яка рано втратила свого батька, а також, через молодого чоловіка Бурака – роботу. Пізніше їх шляхи дуже часто перетинаються і між молодими людьми спалахують світлі почуття. А чи здолає кохання перешкоди і чи зможе воно протистояти часу? Відповідь на всі ці запитання ви можете дізнатися, передивившись цей досить невеликий серіал.

«Вишневий сезон» – серіал розповідає про молоду дівчину Ойкю. Вона вчиться в університеті та через випадковий збіг обставин знайомиться з чоловіком на ім’я Аяз. З цього моменту їх шляхи дуже часто перетинаються. Пізніше виявляється, що вони мають спільних знайомих. Потрапляючи у різні кумедні ситуації між молодими людьми виникає симпатія. А ось чи переросте вона у більш глибоке почуття?

«Любов напрокат» – серіал розповідає про звичайну дівчину Дефне, яка через те, що її брат не зміг сплатити борг шукає гроші, щоб його звільнити. На її шляху стає тітка Неріман, яка дає їй кошти з умовою, що та погодиться на її пропозицію. Дефне повинна була закохати у себе племінника Неріман. Ставши асистенткою Омера (племінника Неріман), вона сама не помітивши цього закохалася у нього. А ось чи зможе Дефне зізнатися у правді, та чи матиме невзаємне кохання на шанс?

«Любов не розуміє слів» – серіал розповідає про молоду дівчину Хаят, яка через сімейні обставини змушена терміново знайти роботу. Випадково взявши чужі документи, її прийняли не за ту людину, якою вона є насправді. Проте, через сильні почуття до боса Мурата Сарсилмаза, вона не змогла зізнатися у правді. Чи зможе Хаят розповісти про це? Та чи матиме кохання шанс на існування?

Ці серіали розкажуть вам про проблеми у сучасному світі та як їх вирішувати. Також ви дізнаєтеся про те, що будь-яка правда, завжди спливе назовні.

А ще всі ці серіали об’єднує кохання. Кохання, яке долає усі труднощі на своєму шляху та має право на існування.

Вікторія БАЗІР,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

, , , переглядів: 128

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *