Цікаве навколо мене

15.05.2018

Цікаве навколо мене

Мене оточують багато цікавинок. Однак живучи поруч із ними, одразу про них не згадати. Здається, що нічого особливого з тобою і не відбувається. Проте, якщо задуматися, виявляється, що не так уже все й просто.

Насправді мене оточують цікаві друзі й знайомі, я живу у незвичайному місці з гарною навколишньою природою і багатою історією.

Цьогоріч природа прокинулася дуже рано. Ще на початку квітня досі трималися морози, йшов сніг, не дивлячись на те, що мала була б розпочатися весна. Аж раптом різко потеплішало, сніг розтанув, і все почало цвісти. Так, зараз, у першій половині травня вже відбуяв пахучий бузок і розпустила свої квіти акація, яка зазвичай розцвітає у червні, липа теж скoро покриється квітами і зашелестить, хоча її час має настати у липні. Я вважаю це досить цікавим явищем, адже поки що невідомо, чим це обернется у майбутньому. Але у наш час головне те, що це допомагає нам як фізично (можна збирати більші врожаї ) так і морально (значно підвищується настрій). Тож наразі це лише стає нам в нагоді.

Також я живу у незвичайному місці з цікавою історією. І незвично усвідомлювати, що ти живеш поруч з місцем, де тисячу років тому відбувалися битви слов’ян із половцями, де охрестили перших русичів, де жили давні київські князі. І, звісно, на цьому історичні події не закінчуються, а лише починаються.

У мене багато друзів і знайомих, з якими завжди захопливо спілкуватися. Хтось вміє грати на музичних інструментах, хтось добре малює, дехто знає декілька іноземних мов, інші вміють програмувати різними мовами програмування. Також один з моїх знайомих – іноземець, і з ним завжди цікаво розмовляти, особливо коли він ділиться своїми враженнями від України, коли він розповідає про своє життя, яке я з упевненістю можу назвати дійсно незвичайним. Цікавими також є його поради про те, як краще подорожувати, адже все це він знає з власного досвіду.

Підсумовуючи, я можу сказати, що хоча часом мені здається, що в моєму житті немає нічого цікавого, насправді, якщо забажати, можна згадати безліч цікавинок. Це ж саме можна сказати і про усіх інших людей. Подумайте: а що незвичайного у вашому житті?

Анастасія СТРОГАНОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

Джерело фото: http://posydenky.lvivport.com/threads/svit-navkolo-nas-ocham-svojim-ne-virju.76916/page-2

, , , переглядів: 122

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *