Студія “Мальва”: наші творчі досягнення

26.10.2018

Студія “Мальва”: наші творчі досягнення

Зразкова студія образотворчого мистецтва “Мальва” знаходиться у місті Шостка Сумської області а адресою вул. Садовий бульвар 11.

У цьому гуртку-студії займаються діти у віці від 6 – до 17 років. Тут вони вчаться кількох напрямків мистецтва. Менші діти вчаться – образотворчого, старші – прикладного і образотворчого.

Кожен вихованець нашого гуртка бере участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, і займає переможні місця та отримує відзнаки.

Діти створюють роботи різними техніками і стилями. Одною з таких є картини, зроблені з засушених пелюсток квітів. За такі роботи наші вихованці завжди отримують перші та другі місця на різних конкурсах.
Також створюють портрети пастеллю, аквареллю, гуашшю. В техніці вовняної акварелі, виконують картини старші вихованці нашої студії. А також з вовни роблять іграшки та сувеніри. Ці роботи подобаються майже всім людям. А найбільш копіткою є робота над картинами з тополевого пуху.

Студія “Мальва” проводить виставки своїх вихованців. Вони проходять у Міський бібліотеці та Art-центрі. Також проводяться персональні виставки, де представлені роботи одного талановитого вихованця. Нещодавно пройшла виставка портретів відомих людей, виконаних ученицею нашого закладу.

Всього цього нас вчить наш керівник – Тетяна Василівна Михайличенко.

Ярослава ДЕМИДЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Сумська область

, , , , , переглядів: 84

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *