Список переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу “Я – журналіст!” 2017 року

19.03.2018

Список переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу “Я – журналіст!” 2017 року

Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!” 2017 року відбулось 28 грудня 2017 року в Національній спілці журналістів України. Публікуємо список переможців конкурсу “Я – журналіст!”.

Номінація «Стаття»

 

Диплом першого ступеня

Ярова Анна, учениця 11 класу (3 курсу) НВК «Ліцей-школа №14» м. Маріуполь Донецької області

 

Дипломи другого ступеня

Водько Юлія, учениця 11 класу Вараської гімназії Рівненської області

Григорук Юлія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, учасниця гуртка «Культура мови та спілкування (основи журналістики)» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Рівненської області

Кобець Анна, учасниця агентства «Репортер» Миргородської станції юних техніків Полтавської області

 

Дипломи третього ступеня

Бабік Софія, учениця 10 класу Рафалівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району Рівненської області

Кобзар Анастасія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 м.Покровськ Донецької області

Кухар Дарина, учениця 10 класу Висоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубровицького району Рівненської області

Овчаренко Руслан, студент 4 курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Сумської області

Одинець Юлія, учасниця зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради

Ожерельєва Карина, учениця 9 класу обласного ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка Полтавської області

Савельєва Дар’я, учениця 11 класу НВК «Гімназія №2» м.Одеса

Склянчук Анна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м.Любомль Волинської області

Слаута Анна, учениця 11 класу НВК №1 м. Покровськ Донецької області

Соболєва Євгенія, учасниця зразкового прес-клубу «Юний журналіст» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

Черничка Марта, учениця 10 класу гімназії № 117 ім. Лесі Українки м. Київ

Шайда Софія, учениця 5 (9) класу Львівської академічної гімназії при Національному університеті  «Львівська політехніка»

 

Номінація «Фото»

Диплом першого ступеня

Фомін Олександр, учасник Народної студії телебачення і преси “Рожевий слон” Центру дитячої та юнацької творчості м.Добропілля, учень 10 класу НВК №4 м.Добропілля Донецької області

 

Диплом другого ступеня

Солоухін Владислав, учасник Народної студії телебачення і преси “Рожевий слон” Центру дитячої та юнацької творчості м.Добропілля, учень 10 класу НВК №4 м.Добропілля Донецької області

 

Диплом третього ступеня

Коцюба Юлія, учениця 10 класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради»

Сергієнко Мелісса, учасниця гуртка журналістики «Прес-центр «ТСН» комунального позашкільного навчального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» Криворізької міської ради, учениця 11 класу Криворізького НВК “Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)” Криворізької міської ради Дніпропетровської області

 

Номінація «Відео»

Диплом першого ступеня

Приходько Іванна, учасниця Дитячої телестудії «1+2» Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала Київської області

 

Диплом другого ступеня

Зубенко Дмитро, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№7 м.Чорноморськ Одеської області

Фаталієва Інесса, учениця 9 класу ЗОШ №15 м.Євпаторія, учасниця дитячої студії телебачення «Перший крок» м.Євпаторія, Крим

 

Диплом третього ступеня

Кириленко Аліна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 імені Дмитра Чернявського м.Бахмут, учасниця секції «Журналістика» Бахмутського міського центру дітей та юнацтва Донецької області

Колісник Діана, Совальська Ірина, учасниці зразкового прес-клубу «Юний журналіст» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва

 

Заохочувальні відзнаки

Номінація «Інстаблогер»

Бояр Діана, учасниця гуртка «Дитячо-юнацька телестудія» Палацу учнівської молоді м.Луцьк

Номінація «Крила журналістики»

Железняк Анна, учениця 6 класу Вараської гімназії Рівненської області

Номінація «Сімейні цінності»

Ільічов Данило, учасник гуртка «Крилате слово» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Долинської районної ради» Кіровоградської області

Номінація «Унікальна доля»

Матушко Ілля, учень 8 класу Опорного закладу «Навчально-виховний комплекс Асканія-Нова-гімназія» Херсонської області

Номінація «Школа-героїня»

Солдатко Ростислав, учень 8 класу Новотошківського НВК №10 Попаснянського району Луганської області

 

Спеціальна відзнака Національної спілки журналістів України

Доронін Наталія, учениця 11 класу Мутвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічненського району Рівненської області

 

Читати роботи учасників конкурсу “Я – журналіст!” різних років

, , , , , , переглядів: 164

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *