Що означає для мене бути успішною людиною?

15.03.2019

Що означає для мене бути успішною людиною?

Успіх. Що це? Чому його так важко досягти? Яким він може бути?

На мою думку, успіх – це певні досягнення людини, які також високо оцінені іншими. Часто це поняття дуже залежить від думки суспільства, але не треба забувати, що обєктивна оцінка своїх здібностей – важлива складова успіху. Якщо багатьом не подобаються твої малюнки, твори – це означає, що світ просто не розуміє справжньої ідеї. Наприклад, скільки художників свого часу не мали підтримки, їх не поважали, вважали нікчемністю. Тільки після смерті люди заговорили про них, як про великих митців. Тож, по-перше: успішна для мене людина ніколи не опускає рук і впевнено йде до своєї мети, незважаючи на думку більшості.

Іноді успіх кардинально змінює людину. Важливо в цей момент не захворіти на так звану «зіркову хворобу». Адже так можна втратити більше, ніж було спочатку. Люди, які змогли не зрадити своїм цінностям, краще сприймаються оточуючими. Саме погляди, зовнішність, звички, смаки роблять нас особистістю. Ми відрізняємося від інших – саме тому ми цікаві їм. Ось чому так багато різних жанрів літератури, адже кожен письменник бачить реальність по-своєму. Фантасти хочуть передати світ різнокольоровим, незвичайним. Реалісти в свою чергу показують все таким, яким воно є, без ілюзії. Отже, успішна людина – це вірна своїм принципам особа з «вишенькою на торті».

І останній, але не за значенням, пункт в анкеті успішності – завжди працювати над собою. Не існує повністю ідеальних людей, всі до чогось прагнуть. Я вважаю, що потрібно вдосконалювати свій характер, вчити нові мови, адже недарма кажуть: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Також стежити за свіжими новинами, розширювати обєм знань. Знайти себе можна в справі, на яку раніше не звертали увагу, вважаючи її складною чи марною. Все це допоможе стати кращими, вирости як особистість.

Здобути успіх можна швидко, але в такому випадку ви повинні зберегти його, мов рослину, яку треба щодня поливати, аби вона не завяла.

Лідія ЯНЧІЙ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Кривий Ріг

, , , , , переглядів: 165

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *