Роздуми школярки: інтернет – добро чи зло?

07.02.2019

Роздуми школярки: інтернет – добро чи зло?

Інтернет допомагає навчатися чомусь новому”, “Інтернет потрібен кожному школяру для кращого навчання”, “Інтернет на користь дитини”, “Привчайте користуватись мережею ще з народження”..

Таких прикладів я можу навести мільйони. Не розумію, чому батьки вірять в це? Вони дійсно думають, що їхні діти використовують інтернет тільки заради навчання. Звичайно, в історіях запитів можна побачити таке як:

ГДЗ 6 класс матиматека

Периводчек гугл

Ответи на кр з беологии

Але, по секрету, навіть ці запити не допоможуть обілити себе перед батьками, бо з такими помилками вже ніяк не виправдаєшся.

Я не хочу сказати, що кожна дитина використовує інтернет тільки заради забави і нічого розумного не дізнається. Просто, коли я дивлюсь на своїх друзів, однокласників, то не розумію, навіщо їхні батьки кожного дня працюють і заробляють гроші на інтернет, який витрачається на сторієси в Інстаграм, переписування у Вайбері та стрілялки у Pubg Mobile..

Особисто я використовую свій інтернет у таких цілях : для переглядання публікацій у Інстаграмі, вивчення англійської мови, користування YouTube (здебільшого для молодшого братика), ознайомлення з технікою фотозйомки та листування з друзями. У мене немає величезної залежності від соціальних мереж, тому що вже давно зрозуміла, що нічого в них хорошого немає.

Тому хочу зробити висновок:

Інтернет – добро, якщо є контроль і обмеження.

Інтернет – зло, якщо його багато і ніхто не контролює його використання.

Анна ЗУБАНОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Синельникове, Дніпропетровська обл.

переглядів: 206

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *