Рівненських підлітків запрошують до спортивного християнського табору

20.06.2016

Рівненських підлітків запрошують до спортивного християнського табору

Кожного літа ГО «Асоціація християнських спортсменів» або FCA( Fellowship of Christian Athletes) організовує спортивні християнські табори Power Camp. Узяти участь у такому таборі запрошують і рівненських підлітків.
«Power Camp» – це один із найпопулярніших таборів FCA серед підлітків 9 – 16 років. За період проведення табору діти мають можливість спробувати себе в різних видах спорту: бейсбол, кроссфіт, лакрос, флорбол,гандбол, софтбол, регбі, американський футбол, баскетбол, волейбол, фрізбі. Табір денний і триває 5 днів.

У Рівному табір відбувається на територіях 11 шкіл: ЗОШ № 1, 4, 8, 9, 11, 12, 13, 18, 22, 23, 27. Табір денний і триває 5 днів. Шостий день – сімейний. Усі школи збираються на стадіон і змагаються за кубок табору Power Camp.

20 – 25 червня 2016 року кожен матиме можливість відвідати Power Camp. На учасників чекають нові друзі, цікаві враження, багато спорту, фірмова футболка і браслет з логотипом табору. Чекаємо на вас! Приходьте, ви не пошкодуєте!

До теми:

Новий тренд “сімейні табори” – чи є такі на Рівненщині (+ВІДЕО)

Літній дитячий християнський табір у Рівному

На Рівненщині пройшов оздоровчий християнський табір
Анна ПОПЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста

переглядів: 164

Останні новини від OGO.ua


Кількість коментарів: 2
  1. Доброго дня, а в 2018 році в яких школах і коли буде Ваш табір, і скільки коштуватиме?

    • Доброго дня! Ми адресували це питання організаторами табору – вони повідомили, що зараз питання з переліком шкіл іще вирішується, але проведення табору цього року справді планується. Як тільки визначаться з місцями проведення – обіцяли нам повідомити, а ми напишемо Вам. Дякуємо за інтерес до публікацій на нашому сайті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *