Рекомендації для дорослих: як стати щасливими

21.06.2018

Рекомендації для дорослих: як стати щасливими

Хто такі дорослі і “з чим їх їдять”? Для нас, дітей і підлітків, вони завжди здавалися чимось недосяжним і незбагненним; ми захоплювалися ними і копіювали їхні дії. Згадали, правда? Проте, звісно, бували і не надто приємні моменти: такі, як “я втомлений, не можу гратися зараз” або ж “слухай мене: я краще знаю”. А для нас, малих, було дуже дивно, чому ці дорослі, заробляючи гроші і користуючись авторитетом серед інших, все одно знаходили час на бурчання.

На жаль, дуже часто зрілі люди почувають себе нещасними і знедоленими, навіть якщо мають, на їхню думку, все необхідне. Чому так? Чи не через те, що на самому початку дорослого життя обирають для себе пріоритетом матеріальний достаток, а все решта відкидають? Аж через багато років вони усвідомлюють про такі важливі цінності – любов, спілкування з рідними, повага до своєї релігії тощо. Як приклад: помічали, що бабусі й дідусі частіше навідуються до церкви, ніж їх діти, а час, проведений з онуками, стає для них ну просто раєм?

То який робимо висновок? На мою думку, щастя дорослих полягає саме в дітях, в їх безтурботності, оптимістичному погляді на життя, і звісно ж, милому щебетанні. Можливо, саме через брак часу на дітей батьки не отримують того “живчика”, того “енерджайзера”, щоб жити і РАДІТИ ЖИТТЮ! Ну, а відповідно, літні люди, спілкуючись з онуками, мають силу працювати для них і підкорювати свої особисті Еверести.

Отже, моя порада для дорослих: будьте трішки дітьми! Спілкуйтеся з ними частіше, і тоді не лише отримуватимете наснагу для щоденних справ, а й виховаєте здорове, свідоме покоління, і разом з цим свідому Україну!

Христина ІВАНЦІВ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львів

, , , , переглядів: 263

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *