Про що я думаю наодинці?

31.07.2018

Про що я думаю наодинці?

Сучасний світ та його різноманіття занять поглинають людину і не залишають часу для того, щоб вона просто поміркувала про щось незначне, залишившись наодинці з собою та своїми думками. Коли людина не може спокійно обміркувати все, що відбувається з нею і навколо неї, вона почуває себе загубленною і не знаходить собі місця у цьому вирі життя. Саме тому так важливо іноді тікати від шуму, метушні буденного життя і залишатися наодинці з собою.

Коли я залишаюся наодинці зі своїми думками, я обмірковую все,що відбувалося зі мною за якийсь проміжок часу: декілька годин, один день, тиждень. Я згадую ті моменти, які подарували мені посмішку і почуття щастя. Згадую і те, що непокоїть моє серце, розмірковую, чи правильно тоді вчинила. Я нібито проживаю все це ще один раз. І таким чином, розмірковуючи над тим, що відбувалося зі мною, я роблю висновки і починаю краще розуміти себе і свої почуття. Я проводжу самоаналіз, який допомагає мені почувати себе впевненою людиною. Це ніби розмова з самим собою, у якій серце та мозок узгоджують свої дії, досягаючи єдиного рішення про те,що потрібно робити. Я досягаю внутрішньої рівноваги і мені це подобається.

Після вирішення своїх особистих питань, мої думки звертаються до проблем,які непокоять не тільки мене, до проблем, що стосуються усього людства. Хтось може сказати, що підлітки навряд чи зможуть якось зарадити глобальним проблемам людства, але я вважаю зовсім інакше. Ми -нове покоління і дивимося на звичні речі дещо інакше, ніж дорослі люди. Шукаємо інший вихід, віримо у краще і точно знаємо, що ми можемо змінити все-потрібно тільки-но попрацювати! Адже зараз сучасний підхід до старих і всім відомих речей може відкрити новий шлях у наше майбутнє!

Мої думки – джерело мого натхнення. Залишаючись наодинці з ними, я вивчаю себе, людей навколо мене, вигадую нові шалені ідеї, які обов’язково втілюю у життя.

Кожна людина повинна проводити час сам на сам з собою для того, щоб краще розуміти себе та оточуючий світ. Наші думки відображають наше внутрішнє «Я», яке іноді ховається під маскою, що вигідна суспільству, але не нам. Розмірковуючи про щось наодинці,ти пізнаєш себе. І не важливо,про що саме ти думаєш – про те,як вирішити задачу з математики, або як врятувати світ від глобального потепління. Все одно ці думки будуть однаково важливими для тебе, тому що вони твої. І вони розкривають тебе з нового боку, який міг бути невідомим навіть для тебе самого. Міркувати наодинці – найкраще заняття для сучасної людини. Воно допоможе зрозуміти,що ти особливий і твої думки – тільки твої. Саме вони роблять тебе особливими, вони роблять тебе тобою.

Анастасія ЄРЬОМЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Одеса

, , , , , переглядів: 175

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *