Поради дорослим про щастя

14.01.2019

Поради дорослим про щастя

Я впевнена , що багато хто з вас чув: дитинство-це найщасливіший етап життя . Дорослі кажуть нам , що дітям і підліткам не потрібно багато думати , як заробити побільше грошей , забезпечити гідну репутацію і не стати предметом насмішок і неправдивих пліток . Звичайно , з цього випливає питання: “Чому дорослі повинні так багато часу перейматися через такі , здавалося б , дріб’язкові проблеми?”

Відповідь елементарна-усіх нас готують до цього з народження , нав’язують думки , що дорослі повинні бути відповідальними і не можуть дозволити собі дитячі розваги і веселощі , але це далеко не так. Запитавши деяких дорослих , я зрозуміла , що велику роль в їх житті грає ставлення оточуючих до них, одним словом репутація в суспільстві , про яку діти і підлітки так мало думають . Саме думка оточуючих заважає дорослим поводитись простіше . Тож ось вам 5 порад , які зроблять ваше ,на перший погляд , нудне життя по-дитячому веселим і безтурботним .

1. Ставтесь до дрібних і побутових проблем як до чогось неминучого і просто вважайте , що без цього не було б усіх щасливих збігів і випадків .

2. Працюйте із задоволенням , якщо вам не подобається ваша професія , змініть її на ту , на яку готові йти в 7 годин ранку з усмішкою .

3.Ведіть список усіх досягнень , навіть незначних . Це додасть наполегливості і амбіцій , з якими буде ціль і інтерес до життя .

4.Не відмовляйте собі у задоволеннях з фразою : “Мені ж не 14 років ” . Саме відсутність таких веселих моментів робить ваше життя нещасливим і монотонним.

5.Більше проводьте часу з дітьми. Окрім того , що вони переповнені енергією , якою залюбки поділяться , так ще й навчать вас радіти простим речам , таким як гарна погода чи гарна пісня .

Сподіваюсь , мої поради вам стануть в пригоді і перетворять ваше життя у казку , про яку ви мрієте і яку ви заслуговуєте .

Марина ЦАРАН,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Подільськ,

Одеська область

переглядів: 101

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *