Переможці конкурсу “Я – журналіст!” 2018 року

16.12.2018

Переможці конкурсу “Я – журналіст!” 2018 року

Публікуємо список переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!” 2018 року. Нагородження відбулось 14 грудня в Національній спілці журналістів України. Призи і дипломи переможцям і лауреатам, які не змогли приїхати на нагородження, будуть надіслані поштою впродовж 17-21 грудня.

Гран-прі

Удодова Тетяна, учениця 9 класу КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області»

 

Номінація “Стаття”

Диплом І ступеня

Дрозда Анастасія, вихованка Зразкового прес-клубу “Юний журналіст” Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва

 

Дипломи ІІ ступеня

Анохіна Олександра, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області

Куждін Максим, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №114 м.Кривий Ріг Дніпропетровської області

Пашкова Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Покровської міської ради Донецької області

Сторчак Ксенія, вихованка гуртка “Основи журналістики” Пологівського Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця 10 класу КУ “Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2” Запорізької області

 

Дипломи ІІІ ступеня

Александрова Катерина, учениця 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №40 Одеської міської ради

Бабік Софія, учениця 11 класу Рафалівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району Рівненської області

Боборикіна Анастасія, вихованка Зразкового прес-клубу “Юний журналіст” Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва

Волошин Олексій, учень 9 класу опорного закладу “Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6” Пирятинської міської ради Полтавської області

Задорожна Ніна, учениця 10 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Кухар Дарина, учениця 10 класу Висоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубровицького району Рівненської області

Оніщенко Марія, вихованка Зразкового художнього колективу гуртка “Юний журналіст” Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради

Руденко Катерина, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Краматорської міської ради Донецької області

 

Спеціальні відзнаки

Номінація “Сімейні цінності” – Чередниченко Наталя, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м.Бердянськ Запорізької області

Номінація “Надія журналістики” Білаш Максим, 10 років, вихованець гуртка “Журналістика” Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області

Номінація “Життя заново” (за висвітлення життя вимушених переселенців)

Гречишкіна Катерина, учениця 11 класу НВК “Новоайдарська школа – гімназія” Новоайдарської районної ради Луганської області

Удодова Тетяна, учениця 9 класу КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області»

 

Номінація “Фото”

Диплом І ступеня

Польський Владислав, вихованець гуртка “Мистецтво масмедіа” Ренійського Центру дитячої та юнацької творчості Одеської області

 

Диплом ІІ ступеня

Коновчук Степан, учень 17 групи (ІІ курс) Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки

 

Дипломи ІІІ ступеня

Держак Ярослав, вихованець народної студії телебачення та преси «Рожевий слон» Центру дитячої та юнацької творчості м.Добропілля Донецької області

Коцюба Юлія, учениця 11 класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради»

 

Номінація “Відео”

Диплом І ступеня

Журавська Альона, вихованка гуртка «Журналісти-краєзнавці» при Бориспільському міському Центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді Київської області

 

Дипломи ІІ ступеня

Колісник Діана, вихованка Зразкового прес-клубу “Юний журналіст” Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва

Ткаченко Тетяна, вихованка гуртка «Дитяче телебачення» Лозівського Будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області

Колектив Дитячої студії телебачення “Перший крок” м.Євпаторія, Крим

 

Дипломи ІІІ ступеня

Вавілова Дарія, вихованка гуртка «ДИТЯЧЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 1+2» Макарівського ЦТДЮ імені Данила Туптала Київської області

Драгомирецька Олександра, Іванічкіна Лада, Столяр Тетяна, вихованки гуртка “Центр Медіаграмотності #zliva” Вінницької обласної станції юних натуралістів

Єрещенко Єлизавета, вихованка гуртка “Школа журналістики та блогерства “КОСМОС” Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості

 

Спеціальні відзнаки

Дзюбинська Валерія, учениця 5 (1-А гімназійного) класу Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка

Костіна Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 м.Авдіївка Донецької області

Клопотовська Вікторія, Совальська Ірина, вихованки Зразкового прес-клубу “Юний журналіст” Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва

Праведнов Станіслав, вихованець гуртка «Юні кореспонденти» Центру дитячої та юнацької творчості м.Черкаси

 

Відзнаки Національної спілки журналістів України

 Жижонок Іван Миколайович, учень 9 класу Веселинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області

Луценко Анна Едуардівна, учениця 10 класу Уманського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 — колегіум” Черкаської області

Погинайко Олександр Миколайович, учень 9 класу Дунаєвецького НВК “ЗОШ I–III ступенів, гімназія”, учасник гуртка “Журналістика” КЗ “Будинок творчості школяра” Дунаєвецької міської ради Хмельницької області

Лісова Людмила Василівна, викладачка української мови та літератури Уманського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №7-колегіум” Черкаської області

 

Список педагогів

для відзначення за підготовку переможців та лауреатів

Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт

Я — журналіст!” 2018 року

 

  1. Валькова Ольга Володимирівна, методист, керівник гуртка зразкового прес-клубу «Юний журналіст» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва
  2. Усцова Віра Володимирівна, вчитель української мови та літератури КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області»
  3. Пославська Ольга Володимирівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІ ступенів №4 Мирноградської міської ради Донецької області
  4. Байталюк Валентина Богданівна, редактор районної газети “Дунаєвецький вісник” Хмельницької області
  5. Погинайко Наталія Михайлівна, керівник гуртка КЗ Дунаєвецької міської ради “Будинок творчості школяра”
  6. Осипенко Наталія Володимирівна, журналістка ТОВ «Редакція газети «Пологівські вісті», керівник гуртка (за сумісництвом) КУ «Комплексний позашкільний навчальний заклад Будинок дитячої та юнацької творчості» Пологівської районної ради Запорізької області
  7. Штандюк Світлана Іванівна, вчитель КУ “Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2” Запорізької області
  8. Кисіль Наталія Василівна, вчитель української мови та літератури опорного закладу “Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6” Пирятинської міської ради Полтавської області
  9. Фісай Ірина Омелянівна, учитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Покровської міської ради Донецької області
  10. Молнар Оксана Василівна, учитель української мови та літератури, керівник шкільного гуртка «Юний журналіст» Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради
  11. Мосійчук Ірина Антонівна, вчитель зарубіжної літератури та російської мови Висоцької ЗОШ І – ІІІ ступенів Висоцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області
  12. Синягівська Ірина Сергіївна, методист, керівник Зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради
  13. Григор’єва Ірина Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Краматорської міської ради Донецької області, керівник гуртка журналістики та шкільної газети «Восьме диво світу», учитель російської мови та літератури, зарубіжної літератури
  14. Чередник Надія Федорівна, керівник гуртка “Юні кореспонденти” ПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості м.Черкаси»
  15. Сухенко Марина Миколаївна, відеограф ПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості м.Черкаси»
  16. Крикун Олександра Сергіївна, фахівець зі зв’язків з громадськістю та керівник гуртка “Школа журналістики та блогерства “КОСМОС” Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості
  17. Драгомирецька Тетяна Віталіївна, керівник гуртка «Центр Медіаграмотності #zliva» Вінницької обласної станції юних натуралістів
  18. Мельник Тетяна Опанасівна, керівник гуртка «Дитяче телебачення 1+2» Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала Київської області
  19. Слепкан Юлія Валеріївна, педагог-організатор, керівник дитячої студії телебачення «Перший крок» м.Євпаторія, Крим
  20. Діденко Олена Сергіївна, керівник гуртків Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області
  21. Кацан Ольга Сергіївна, керівник гуртка «Журналісти-краєзнавці» при Бориспільському міському Центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді Київської області
  22. Тарабаса Катерина Олександрівна, керівник гуртка «Основи журналістики» комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради»
  23. Лисенко Тетяна Олександрівна, керівник Народної студії телебачення і преси “Рожевий слон” Центру дитячої та юнацької творчості м.Добропілля Донецької області
  24. Тимошевська Ірина Юріївна, керівник гуртка “Мистецтво масмедіа” Ренійського Центру дитячої та юнацької творчості Одеської області
  25. Марченко Олена Миколаївна, вчитель російської мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м.Бердянськ Запорізької області
  26. Білаш Олена Володимирівна, методист, керівник гуртка “Журналістика” Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна Полтавської області
  27. Бережна Світлана Володимирівна, директор НВК “Новоайдарська школа – гімназія” Новоайдарської районної ради Луганської області
  28. Доленко Світлана Михайлівна, вчитель української мови та літератури НВК “Новоайдарська школа – гімназія” Новоайдарської районної ради Луганської області
  29. Войтенко Сергій Миколайович, вчитель правознавства Бесарабівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Кегичівської районної ради Харківської області
  30. Райчук Людмила Василівна, головний редактор шкільного часопису «Гімназист» Вараської гімназії Рівненської області
  31. Філіп Юлія Леонтіївна, викладач української мови та літератури (сумісник); завідувач редакційно-видавничим відділом Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області
  32. Кацура Вікторія Владиславівна, вчитель російської мови та літератури спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №40 Одеської міської ради

Що робити, якщо учень не увійшов до числа переможців та лауреатів конкурсу, але ви хотіли би отримати диплом для нього та/або для педагога-керівника роботи?

Відповідно до п.4.4 Положення про конкурс,”дипломи за участь у конкурсі (для учнів або/та педагогів), у випадку, якщо учень не увійшов до числа переможців та володарів заохочувальних відзнак конкурсу, можуть надсилатися учням або/та педагогам за письмовим запитом зацікавлених осіб (учні, батьки, педагоги, представники адміністрацій навчальних закладів) на електронну адресу організаторів vg2001@ukr.net за умови готовності зазначених осіб компенсувати оргкомітету конкурсу витрати на виготовлення та поштову доставку дипломів“.

За рішенням оргкомітету, формою компенсації зазначених витрат є придбання книги Віталія Голубєва “Ефективність. Книга для тих, хто працює з інформацією”, яка містить практичні поради з обробки інформації, що можуть бути використані в діяльності гуртків, секцій журналістики або для самостійного вивчення людьми, які мають стосунок до сфер журналістики зокрема та роботи з інформацією загалом.

Тому надсилайте, будь ласка, на вищезазначену електронну адресу лист із даними учнів та вчителів, яких ви хотіли би відзначити дипломами, а також адресу для доставки (Укрпоштою чи Новою поштою) – і ми надішлемо необхідні реквізити для оплати. Упродовж трьох днів після отримання оплати дипломи буде надіслано на вказану адресу.

, , , , , , переглядів: 1 977

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *