Нова українська школа: на які зміни сподіваються школярі

26.02.2019

Нова українська школа: на які зміни сподіваються школярі

Освіта – це галузь життя, що є найважливішою для людей. Освічені люди вкладають гроші в її розвиток.

У 2018 році у нашій країні стартувала реформа «Нової української школи». Таким чином, вже 448 тисяч першачків почали навчатись за новою системою. На мою думку, це величезний прорив України в галузі освіти. Суть «Нової української школи» у застосуванні дітьми надбаних навичок в житті. Першачки навчаються граючи в розвиваючі ігри, пізнають факти на собі при тому маючи власний простір і вільний час для відпочинку. Сподіваюсь нова освіта буде набагато краще за стару, думаю ви зрозумієте чому.

Я навчаюсь в одинадцятому класі Білоцерківського колегіуму. Можу стверджувати, що учням випускних класів важко опанувати всю програму поданих предметів. Одинадцятикласники намагаються приділяти достатньо уваги всім предметам, які крадуть левову частку часу, що потрібна для профільних. Звичайно, наша система освіти хоче підготувати дітей всебічно розвинутих і це добре. Але, існує одне «але», в 11-му класі зявляються чотири нових предмети, такі як: Астрономія, Економіка, Екологія та Людина і Світ. Зовсім нові галузі, великий обсяг та заразом брак часу на їх опанування. Найбільша помилка старої системи – це надмірне навантаження на останній рік навчання.

Школа – джерело знань. В середньому старшокласник проводить у школі 7-9 годин, потім відвідує трьох-чотирьох репетиторів для того щоб підготуватись до Державної Підсумкової Атестації та Зовнішнього Незалежного Оцінювання. У школі погано вчать чи завдання екзаменів не відповідають поданій системі ? В чому проблема? Чому ж діти та їх батьки витрачають гроші та час на інших «домашніх» вчителів?

Є багато запитань щодо старої системи освіти, але я плекаю надію, що «нова українська школа» змінить моє ставлення і ставлення багатьох школярів до освіти в Україні, що лише за 20 років ми побачимо результат реформи в дії. Сподіваюсь наступні випускні класи не стикатимуться з такими ж проблемами як і ми.

Злата НОВОСЕЛЬСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Біла Церква, Київська область

Джерело фото: http://borova.info/reformi/shho-take-nova-ukra%D1%97nska-shkola-i-yak-vona-pracyuye.html

, , , , , переглядів: 197

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *