Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування

11.04.2019

Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування

Спілкування відіграє важливу роль у житті людини. Воно нас збагачує новими знаннями, приносить задоволення, допомагає краще пізнати одне одного. Розмова між індивідуальностями, сповнена милозвучними словами, манерами, є справжньою розкішшю.

З одного боку, наше існування безпосередньо пов’язане зі спілкуванням, у процесі якого висвітлюються вічні людські проблеми. На жаль, у світі виникають непорозуміння між членами родини, вони ображають своїх половинок, заздрять щастю інших. Яскравими прикладом щодо цього є повість “Кайдашева сім’я” Івана Нечуя-Левицького. Конфлікт у творі розпочинається між старшим і молодшим поколіннями. Приводи до сварок у родині мають суто побутове забарвлення, але за ними стоїть набагато серйозніша проблема – духовна роз’єднаність членів сім’ї. На мою думку, ми повинні любити одне одного, прощати, сподіватися й вірити.

З іншого боку, спілкування формує особистість, а також виліковує душевні та фізичні рани. Ось приклад із власного життя. На жаль, мій найкращий друг захворів на СНІД. Не вистачить слів, щоб висловити моє потрясіння, коли я довідалася про стан Андрія. Я твердо вирішила, що не залишу його і буду підтримувати в будь – яку хвилину. Кожного дня я навідувала товариша в лікарні, розповідала йому цікаві історії, читала пригодницькі романи. І сталося диво – лікарі сказали, що самопочуття Андрія поліпшилося. Моя радість була безмежною. Усе ж таки слова підтримки мають магічну дію.

Отже, справді, спілкування — це неоціненна розкіш. Вона єднає багатьох людей, приносить хороший настрій. Слід пам’ятати, що необхідно цінувати друзів і допомагати у складних ситуаціях.

Юлія ЛУЧИНЕЦЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Закарпатська область

переглядів: 101

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *