Навіщо вивчати власну історію

12.03.2019

Навіщо вивчати власну історію

Кожна хвилина, секунда, кожна людина, її вчинок є історією. Вона не має меж,вона є унікальною. Не існує історії без її творців,без їхніх діянь. А вони часто бувають помилковими.

Кажуть, що без минулого немає майбутнього. Це дійсно життєва аксіома,адже щоразу можемо в цьому переконатися.

Готова посперечатися, що принаймні хтось чув фразу : « Навчайся на чужих помилках». Але чи зможе людина засвоїти життєві уроки так, як треба, якщо сама « не наступить на граблі»? Таких перешкод слід було б уникати й на історичному шляху. Тут зможе врятувати тільки знання власної історії, що є актуальним і сьогодні.

На власному досвіді можу сказати, що вивчати минуле – це дійсно важка праця. І тут головним аспектом є не безпам’ятне зубріння дат і подій, а справжнє усвідомлення того, що сталося, здатність проводити паралель із сучасністю.

Особливо це важливо для молодого покоління. Хто ще, окрім нас, працюватиме на благо рідної країни та сприятиме її розквіту?

Історія – важливий елемент навіть у повсякденні. Чи буду я сьогодні робити так, як вчинила вчора? Звісно, що рішення залежатиме від того, що сталося раніше, тобто від певної історії.

Тому так важливо не просто знати теорію, а вміти застосовувати її на практиці. Особливо для нас, творців майбутнього — майбутнього власного і майбутнього держави.

Анна ШВЕЦЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Хмельницький

переглядів: 129

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *