Наше майбутнє – в наших руках

27.03.2018

Наше майбутнє – в наших руках

Майбутнє приходить значно швидше, якщо йти йому назустріч” (Борис Крутіер).

Цей вислів означає, що не потрібно чекати, коли вже настане кращий час, потрібно самому не сидіти, а діяти для того, щоб він настав.

Говорять, що діти – наше майбутнє. Світ поступово змінюється з кожним прийдешнім поколінням. Мабуть, кожен із нас неодноразово задумувався над питанням: що з нами буде через кілька років? І на це питання є відповідь. Адже наше майбутнє залежить лише від нас самих, лише ми здатні його змінювати.

На мою думку, людина власноруч може змінити свою долю тоді, коли вона вперто і наполегливо працює передусім над собою, бо тільки сильна і незалежна особистість може кардинально змінити власне життя. 

Народне прислівя  стверджує: ” Кожна людина коваль свого щастя”. Із цією думкою важко не погодитись, адже це ми – творці саме того майбутнього, в якому житимемо, в якому житимусь наші нащадки, і якщо воно похмуре, то у цьому наша вина.

Сьогодні наше суспільство переживає нелегкий час змін. Ми повинні памятати, що не можна нехтувати своїм єдиним і таким коротким життям. Все в наших руках. Сьогодні для нас немає нічого неможливого. Головне – вірити у світле майбутнє та бути готовим наполегливо працювати для цього.

На цей світ всі приходять рівними, проте своє майбутнє кожен будує сам. У світі існує безліч прикладів, коли завдяки своїй плідній праці, бажанню й таланту , люди досягли неймовірних висот.

Розповідаючи про успіх та майбутнє, не може не згадати відомого українського філософа Григорія Сковороду. Він усе життя мандрував у пошуках розуміння людського життя. Філософ був упевнений, що ніякі статки , матеріальні блага чи розкіш не зможуть зробити людину достатньо щасливою. Сковорода присвятив своє життя тому, щоб пізнавати самого себе та доносити людям справжню сутність життя. Я цілком згодні зі словами українського філософа :” Щасливий, кому вдалося знайти щасливе життя, але щасливіший, хто вміє користуватися ним”.

Тож, нам під силу змінити наше життя на краще, достатньо лиш захотіти. Кожен з нас – творець власного щастя. Наше пізніше життя залежить від наших дій сьогодні. І завжди слід памятати , що наше майбутнє в наших руках, тож головне – не опускати їх.

Богдана ВОВЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київська область.

Читайте також:

10-річна дівчинка про свою поведінку в соцмережах: “Вигадую собі вік, місце проживання, клас”

5 книг, які я пораджу прочитати молодшій сестрі чи брату

Навіщо вивчати власну історію?

, , , переглядів: 981

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *