Можливо, здійснення чийогось бажання залежить саме від Вас

10.05.2018

Можливо, здійснення чийогось бажання залежить саме від Вас

Процес втілення мрій дуже непростий. Чому? Бо важливо не лише загадати бажання, а ще й знайти шляхи його реалізації. Саме про це багато людей забувають чи взагалі не думають. Деякі навіть вважають, що їх мрії повинні втілювати оточуючі, а самі у цей час нічого не роблять. Але в цьому світі ніхто нікому нічого не винен, тому сидіти, склавши руки, та чекати поки хтось здійснить твоє бажання, не варто.

На власному досвіді, я знаю, що втілення мрій – це дуже складний процес, якщо ви точно не вирішили, що саме Вам потрібно. Наприклад, Ви мрієте подорожувати чи поїхати у відпустку, але не визначились з конкретною (чи конкретними, якщо це тур) країнами. Ви не можете навіть дізнатись, які документи й скільки грошей потрібно на цю «мрію», тому будете сидіти й чекати, поки ця мрія сама якось здійсниться без Вашої участі.

Люди, які живуть з мрією, але не знають, як її втілити, часто звинувачують у всіх проблемах життя інших, бо їм ніхто не реалізував її. Існує думка, що свої бажання треба озвучувати, бо можливо хтось знає, як Вам можна допомогти . Деякі приписують до цього ще теорію шести рукостискань. Приклад цього – хлопець хоче здійснити захоплюючу мандрівку, він розповів про це своїм знайомим й не зупинився лише на цьому, а ті в свою чергу знають людей, які займаються чимось подібним й можуть допомогти.

Окрім самої реалізації мрії, можна виділити різні бажання за складністю, бо є люди з мрією «мир у всьому світі», а є – з мрією купити нові кросівки. Для когось поїхати в Париж – це дрібниця, а для когось – це мрія всього життя.

На питання «чи легко втілювати мрії » відповісти складно, бо всі мрії, як і люди дуже різні. Можливо інколи треба замислитись: «А чим я можу допомогти своїм близьким втілити їх мрії?». Адже не завжди бажання глобальні чи нереальні. Можливо, здійснення чийогось бажання залежить саме від Вас.

Марія ГУРТОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харків

, , , , , переглядів: 177

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *