Мої перші кроки після обрання Президентом України

26.02.2019

Мої перші кроки після обрання Президентом України

Президент – дуже важлива та відповідальна посада. Він відповідає за кожну людину в своїй державі, намагається робити все на благо Батьківщини. Я часто чула, як деякі люди кажуть, що хотіли б зайняти цей почесний пост.

Стати, так би мовити, «правителем» країни не дуже просто. По-перше, людина, яка займає пост Президента України, повинна бути патріотом своєї країни, бути освіченою, вона має розуміти, що доля суспільства залежить від неї. По-друге, цій особі потрібно старанно виконувати свою роботу, бути дисциплінованою та вимогливою найперше до себе, приймати виважені рішення, робити рішучі кроки для блага й процвітання України.

Знаєте, зараз часто можна спостерігати за тим, як багато чого обіцяють людям, когось обманюють, а в результаті не виконують обіцянок, не дотримують слова, але тоді тобі перестануть довіряти, бо головне – не слова, а дія. Через це хочеться якихось конкретних дій, рухів, змін у всіх сферах життєдіяльності. На мою думку, Україна потребує дієвих реформ, а не «вічних».

Мої перші кроки після обрання Президентом України? Я б, напевно, розпочала з освіти, навіть з дошкілля, бо діти – це майбутнє будь-якої держави. Для покращення якості освіти слід збільшити фінансування на освітню сферу, заохочувати талановиту молодь різними видами стимулів (грантами, стипендіями тощо), залучати її до застосування теоретичних знань на практиці. Для побудови сильної, економічно розвиненої держави потрібно найперше інвестувати в освіту, щоб збільшити свій науковий потенціал. Ця інвестиція принесе у майбутньому добрий плід.

Наступним моїм кроком, за наявності таких повноважень, було б скорочення депутатського корпусу, щоб чисельність депутатів дорівнювала кількості областей в нашій державі; зняття депутатської недоторканності для того, щоб всі були рівні перед законом і судом; зменшення чисельності апарату у виконавчій владі на всіх рівнях; досягнення неупередженості та верховенства Закону в наших судах; вжиття дієвих заходів примусу та невідворотного покарання за вчинення посадовими особами розкрадання державного майна, вчинення корупційних злочинів тощо. На моє переконання відсутність відчуття невідворотного покарання за скоєні проступки в нашому суспільстві сприяє процвітанню корупції, хабарництва, злочинності, а як результат – нестабільність, економічна слабкість держави, невпевненість у прийдешньому дні, тотальна зневіра та розчарування громадян у діях влади. Президент України зобовязаний в межах своєї компетенції зробити все для того, щоб кожен громадянин почувався захищеним у своїй державі, він повинен бути Гарантом реалізації кожним громадянином закріплених Конституцією прав.

На моє переконання, список перших кроків має доповнити створення в Україні боєздатної Армії, яка буде спроможна виконувати своє головне завдання – захист Батьківщини та безпека громадян своєї держави. Цей напрямок є особливо актуальним у теперішній час, коли йде неоголошена війна та порушена територіальна цілісність нашої України.

Правильним та надважливим кроком є створення в Україні єдиної помісної церкви – Православної Церкви України.

Невідкладних позитивних змінпотребують й інші галузі, такі як охорона здоровя, культура, сфера соціального захисту населення…

Оскільки, Президент – найважливіша і найвпливовіша особа в державі, він повинен піклуватися про свій народ, поважати громадян своєї держави, сумлінно виконувати обіцяне.

Я впевнена, що ми всі – громадяни та патріоти України, повинні бути відповідальними, спільно працювати для процвітання та стабільності Батьківщини.

Олеся НАЙДИЧ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Нововолинськ,

Волинська область

Фото з сайту 24tv.ua

, , , , , , , переглядів: 293

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *