Мої перші кроки після обрання Президентом України

12.07.2019

Мої перші кроки після обрання Президентом України

Минають п’ять років – і українцям доводиться обирати нового президента. Розпочинається парад передвиборчих обіцянок – солодких і, водночас, малореальних. Вулиці міст рясніють від біл-бордів та агітаційних наметів, а із блакитних екранів телевізорів нам обіцяють покращення життя вже сьогодні. А після перегонів, новообрані гаранти Конституції чомусь забувають про свої обіцянки та починають дбати не про добробут українців, а про власні кишені.

Якби я був Президентом України, першим кроком я би зупинив війну. Наші громадяни не повинні страждати через божевільні амбіції окремих державних «діячів». Тоді перестануть гинути чоловіки, плакати матері й діти.

Другий крок – гідні зарплати та пенсії, за рахунок скорочення фінансування апарату чиновників. Українці будуть жити і працювати на Батьківщині, а не шукати щастя за кордоном.

Третій крок – сильна економіка. Збільшивши фінансування цього сектору, ми доб’ємося економічної незалежності від інших держав. Підприємства будуть використовувати якісну українську сировину, а не купувати її за кордоном за завищеними цінами. Це дасть змогу знизити комунальні тарифи у кілька разів та зміцнити національну валюту.

Четверте – політика національної єдності. Гарантуючи рівні права представникам національних меншин, ми, водночас, зміцнюємо українську мову та культуру. Громадяни України будуть жити мирно, достойно, із впевненістю у завтрашньому дні.

Усе це для когось може здатися не реальним. Однак, виконати це – можливо: якщо почати думати про рідну країну й український народ!

Дмитрій ХАЙРУЛІН,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київська область

переглядів: 79

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *