Моє улюблене заняття

02.05.2018

Моє улюблене заняття

Я ніколи не могла займатися однією справою. В мене завжди багато занять, які мене цікавлять, але тільки малу їх кількість я не можу покинути, бо вони стали частиною мого життя.

Перше, що зацікавило мене, була музика. Не було ніяких вагань, тільки дитяча цікавість до чогось нового. З часом я зрозуміла, що мені непогано вдається, й я почала займатися ще з більшою зацікавленістю. Далі, у старшому класі, я почала вивчати такий предмет, як музична література. Мені було цікаво дізнатися, хто? Як? Де? Коли? Для кого композитор написав мелодію, яку знають по всій планеті?

У вивченні музики є багато цікавих, але й складних речей, які я не буду описувати, бо це неважливо, це треба слухати, бо тільки людина, яка колись захотіла дізнатися усе про світ творчості, може розповісти про це з усіма найцікавішими подробицями.

Звісно, я могла б написати, що в моєму шляху вивчення музики все рівнесенько й легко, але це не так. Адже, наприклад, на такому предметі, як спеціальність, з кожним роком дають вчити такі п’єси, що хочеться усе покинути й забути дорогу до інструменту. Але у такі моменти я завжди себе питала : «Ти не пожалкуєш, що вчителі вкладали у тебе увесь свій досвід, знання, душу, а ти отак, через втому, перекреслиш усе це?». І це допомагало, бо я згадувала, як після академконцерту (це щось схоже на контрольну, яку здають раз у три місяці) мені хотілося і досі хочеться вивчити нову п’єсу й знову показати, на що я здатна! Вивчення музики дає дивну впевненість у собі й бажання пізнати ще більше.

Як і усіх дівчат, мене зацікавила хореографія… Навіть згадувати не хочеться. Мені завжди хотілося швидше піти звідти, бо мені не подобалися ні викладачі, ні діти, які були зі мною у групі. Я покинула це на дуже довгий час й далі займалася тільки музикою, але завжди хотіла не тільки грати, але й танцювати. І ось, нарешті, наш шкільний організатор започаткувала уроки танців. Я, ні на мить не задумуючись, записалася до групи.

Перше заняття. Єдині люди, яких я знаю – це дві мої подруги, але й це не заспокоювало мене, бо раніше мені було важко влитися у новий колектив. Починаються тренування й я розумію, що це набагато краще, ніж те, що відбувалося зі мною у минулій групі. Все більше в мене виходить танцювати, вивчати рухи, а також спілкуватися з іншими дівчатами. До речі, хоч увесь наш колектив з однієї школи, це не є фактором активного спілкування, але з ростом колективу я почала більше спілкуватися з ними, знайшла в них не просто дівчат з моєї школи, але й людей, які підтримають у складну хвилину, допоможуть. І, як би це не було банально, мені здається, що ми стали однією сім’єю.

Я намагалася описати те, що є моїм улюбленим заняттям. Узагальнити усе це я можу так. Моїм улюбленим заняттям є творчість, пізнання нового, цікавого, можливість спілкуватися з новими людьми, пізнавати світ з різних сторін і займатися тим, що приносить мені задоволення.

Ангеліна ГРЕКОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ «Острозька академія»,

Донецька область

Джерело фото: http://rodyna.org.ua/2019-2-7-3/

, , , , , переглядів: 232

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *