До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле

11.07.2019

До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле

“Минуле — історія, майбутнє – теорія “, – ці слова щира правда. Час дуже швидко лине. Минулого не повернути і не змінити. Часом розумієш, що все могло скластися по-іншому. Ти міг вчинити якось інакше, але чомусь цього не зробив. Майбутнє для когось визначено давно, а хтось не знає, що буде робити завтра. Люди живуть за якимись правилами, проте цікавіше існувати, коли ти не здогадуєшся, що приготує тобі доля. Ми зробили багато помилок у минулому, але для цього нам життя і дано. Ми помиляємося зараз, щоб у майбутньому нам вдалося запобігти цьому. Ніхто не може забути того, що з ним сталося, проте іноді хочеться стерти з пам’яті деякі моменти. Минуле завжди буде з тобою. Ми його пам’ятаємо заради майбутнього.

Без минулого не може бути майбутнього. Ідучи вперед по життю, ми озираємося назад, щоб згадати всі прекрасні моменти, які трапилися з нами. Ми намагаємося зробити так, щоб у майбутньому ці миті траплялися якомога частіше. Завдяки минулому люди вчаться на своïх помилках.

Отже, ідучи до майбутнього, ми повинні озиратися в минуле, щоб уникати помилок, і вчитися жити на повну без обмежень і страху.

Ольга БОНДАРЄВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Южноукраїнськ, Миколаївська область

переглядів: 114

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *