Людина, яка лежить на дивані, теж Щаслива Людина

14.01.2019

Людина, яка лежить на дивані, теж Щаслива Людина

Кожна людина хоч раз, але задавалася питанням: «Як бути щасливим?». З приводу цього написано багато книжок, є мільйони порад, починаючи від звичайних людей, доходячи до вчених світового рівня. Саме я читала книгу «Бог ніколи не моргає». Вона привернула мою увагу своєю назвою. Бо справді, від усього народження до самої смерті ви не самі, вас оточують люди, які можуть і хочуть вам допомогти, але за стіною із недовіри ви часто не бачите цього.

Не має чіткого плану жодна книжка із психології та соціології. А чи не в цьому полягає щастя? Жити й насолоджуватися моментами. Але не все життя – це приємні спогади. Тому, моя перша порада – це те, що ніколи не буває поганого життя, навіть поганих днів, бувають лише погані моменти. Кожен раз, коли будете жалітися через проблеми, подумайте, чи буде мати це для Вас значення через 3 роки.

Не потрібно думати як називають Вас інші, думайте про те, ким Ви є для себе – наступна моя порада. Дуже часто люди печуться про те, як вони будуть виглядати в очах суспільства. Хіба це головне? Чи не буде важливішим задуматися, ким ти бачиш себе? Чи не є я тією людиною, котрих цурались у всі часи, а саме тих, хто плазують перед іншими, заради своєї вигоди або щоб справити гарне враження? Не потрібно жити чужим життям. Світу не треба, щоб ти був Матір’ю Терезою, Джоаною Роулінг чи Майклом Джексоном. Світу треба, щоб ти був собою та не наслідував інших. Будь щирим з собою та з іншими.

Звертай увагу на дрібниці. Так, на перший погляд дуже дивна порада. Але тільки подумай, що твій день складається з 86400 секунд. Як тобі? І кожна нова секунда – неповторний момент, якого більше не буде у твоєму житті. Що стосовно різних красивих місць, сяючого місяця, який тебе ніколи не покидає, щоб ти не почував себе самотнім, хмар, що пливуть, і повітряних кульок. Ти можеш відчувати тепло сонця на своєму обличчі, їхати в машині з відкритими вікнами і стрибнути з парашутом. Щодня ти проходиш повз м’яких і пухнастих домашніх тварин, садів, сонечка, метеликів і бджіл, шедеврів архітектурного мистецтва і найкрасивіших фасадів. Пікніки, бібліотеки і запах книг, море і пісок, танці під улюблену музику, салюти і м’які іграшки – ось ці дрібниці, які здатні зробити тебе щасливим.

Людина, яка лежить на дивані, теж щаслива людина. Безглуздо, чи не так? Але якщо справді задуматися, то це її щастя: лежати й нічого не робити. А що є твоїм щастям? Можливо, подорожі чи кохання, сім’я чи матеріальні блага, захоплення чи спорт. Чим би це не було, роби маленькі кроки до щастя!

Марія КОЖЕУРОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Павлоград,

Дніпропетровська область

переглядів: 189

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *