Літо, не йди!

26.10.2018

Літо, не йди!

Як полюбити осінь і не впадати у депресію?

Останні дні найтеплішої пори року добігають кінця. Більшість з нас не хоче, щоб літо закінчувалося, вороже сприймають початок осені і через це аж до весни ходять засмучені і знесилені. А у випадку, коли ви цього зовсім не хочете, для вас маленький список пропозицій від мене про те, як навіть восени бути веселим і сповненим сил.

Якщо бачите, що улюблене літечко ось-ось піде, не відпускайте його! У вересні, звісно ж, буде кілька сонячних днів. Не втратьте нагоду прогулятися містом з близькими і половити дорогоцінного сонячного проміння. Спеціальна порада: обов’язково носіть яскравий одяг і щиру усмішку! У разі, якщо цьогорічне літо ну дуже вам сподобалося і відпускати його зовсім не хочеться, складіть список речей (чи подій), за що ж воно так припало до душі. Це для того, щоб на початку наступного літа, поглянувши на цей список, проаналізувати попереднє і зробити нове ще кращим.

Під час не надто хорошої погоди або ж тоді, коли настрій “здає позиції”, зробіть маленьку добру справу: провідайте знайомих у лікарні, запропонуйте близьким свою допомогу чи влаштуйте вдома посиденьки з друзями за чашкою чаю. Побачили, що домівка завалена непотрібними вам речима? Час її звільнити: віддайте деякі речі у дитячі будинки або іншим людям, які їх потребують. Неймовірно, але якщо ми робимо нехай навіть і невелику приємність іншим, то самі отримуємо ще більше задоволення від життя. Плюс, чудово боремося з нудьгою.

А взагалі-то, осінь не така погана, як її багато хто уявляє. Стереотипи в нашому суспільстві високі, але мало хто знає про чудові осінні фестивалі, які відбуваються у нашій області. А скільки релігійних свят! Одним словом, є багато приводів для святкувань та розваг у вільний від роботи час, не кажучи вже про звичайні прогулянки під золотисто-багряними деревами. Отже, моя невеличка рекомендація: прийміть осінь такою, яка вона є – з дощем, кольоровим і опалим листям і прохолодою. І нехай нова пора року стане для вас натхненням для того, щоб робити добро для себе й інших!

P.S. Робота підготовлена у серпні 2018 року (примітка редакції).

Христина ІВАНЦІВ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львів

, , , , , , переглядів: 81

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *