Лист майбутньому собі: чого я хочу досягнути

12.07.2019

Лист майбутньому собі: чого я хочу досягнути

Від усіх, хто колись писав лист самому собі, я завжди чув, що це дуже цікаво та корисно. По-перше, ти зможеш як ніколи розібрати усі свої думки по полицям, по-друге, ніхто не зрозуміє тебе так само, як ти сам себе. Я захотів написати лист самому собі не з побажаннями, не з переживаннями, не з мріями, а саме зі своїми цілями. Я постараюся описати кожну мету, яка має для мене сенс на сьогоднішній день.

На жаль, так склалося, що з самого дитинства я дуже сором’язливий, маю в своєму характері частинку інтроверта, тому при спілкуванні з новими людьми в мене завжди були проблеми. Це мені не подобається. У найближчий час я дуже хочу побороти це, аби знайомитися та/або спілкуватися з людьми, не відчуваючи при цьому дискомфорт. Я вірю, що зможу виконати поставлену мету, бо вже працюю над цим.

Так вийшло, що поряд з частинкою інтроверта я маю ще й краплю екстраверта, тож мені необхідні люди поряд. Наразі я маю небагато друзів, їх можна перелічити на пальцях однієї руки. Для когось і цього багато, але не мені. З виконанням попередньої цілі я хочу перейти до досягнення другої: мати якомога більше хороших знайомих та друзів, аби я завжди міг комусь розповісти новини та поділитися переживаннями. Це для мене дуже важливо.

У школі я проведу ще зовсім мало часу, а потім мені буде потрібно йти вчитися у інші заклади, тож я хочу поставити таку мету: власними зусиллями стати студентом ВНЗ своєї мрії. Без освіти зараз нікуди, а вчитися абиде – не те, чого я хочу у майбутньому.

Після отримання освіти, настає час працювати. Робота – невід’ємна частина життя сучасної людини. Так як мені буде потрібно проводити чи не більшу частину доби саме за нею, я хочу працювати на улюбленій роботі. Що це за професія – покаже час, я не буду загадувати, бо вже через рік все може помінятися, але моєю ціллю буде: проводити час за тим, що мені насправді буде цікаво, де мені буде комфортно та приємно.

Я описав і не мало, і не багато, але, як на мене, зараз саме це найважливіше для мене, саме цього я хочу досягти у найближче майбутнє. Я упевнений, що виконаю це, треба тільки працювати над собою щодня. Успіхів мені!

Олександр СТЕПАНЕНКО,

випускник Школи універсального журналіста

на базі НаУ “Острозька академія”,

с. Рибинське, Донецька обл.

переглядів: 124

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *