Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

31.08.2018

Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

Діано, мої вітання, ти подорослішала на 10 років. Зараз тобі 26. У минулому ти безтурботно жила мріями і фантазіями про майбутнє. Мені дуже цікаво знати: наскільки змінилися твої смаки і уподобання. Сьогодні ти фанатка груп Скрябін” та Океан Ельзи”. Ти дуже пунктуальна, обожнюєш співати, а яку ж професію обрала? Ти стала журналістом? Чи не закинула своє улюблене заняття-читання? Скільки хотіла б тебе запитатись, шкода, що відповідь дізнаюсь у майбутньому.

Я знаю, що ти багато мріяла. У житті кожної людини є місце мрії. Вона змушує людину рухатися вперед, працювати над собою, бути кращою. Кожен із нас хоч коли-небудь мріяв про кохання, про престижну роботу, про успіх у навчанні.

Я вважаю, що мріяти про майбутнє-це дуже добре. Своє життя мені важко уявити без цих думок. Саме вони надихають мене до нових звершень, ставлять переді мною мету, а також радують, особливо тоді, коли я її досягаю.

Майбутнє, яке ж воно невідоме,невивчене й непередбачуване. Що від нього можна очікувати? Невідомо. Майбутнє починається сьогодні. Фундамент того, що відбуватиметься з нами через певний час, закладається у теперішньому. Це мені подобається, бо я вбачаю у цьому можливість вплинути на те, яким буде моє життя у майбутньому.

І перше, що спадає мені на думку, – це здати ЗНО на високі бали і поступити в омріяну Острозьку академію на факультет журналістики. Не буду говорити , що не хочу багатства, визнання, красивого будинку та щасливої сімї. Все-таки кожен з нас мріє про краще життя. Але не хочу, щоб все це стало моєю єдиною життєвою метою. Ми всі робимо свій вибір щодо майбутнього. Проте найголовніше – залишатися людиною.

Я, як громадянин нашої держави, мрію про мир і спокій. Хочу, щоб моя країна була успішна і процвітала. Адже я не усвідомлюю себе без моєї Батьківщини, і все, чого я хочу досягнути у житті, повязане з нею.

Діано, я щиро вірю, що у майбутньому все, про що ти мріяла збулося. І ти знайшла свій власний шлях у житті і стала відомим журналістом.

Діана ПОБІГУН,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Тернопільська область

, , переглядів: 602

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *